Új hozzászólás Aktív témák

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz savior #3 üzenetére

    igen...
    közel 4-5 napja tolom vele....
    nekem nagyon adja ( mondom ezt transport tycoon és tsai fanként ).
    a küldik jók. most fejeztem be nagynehezen az egyiket. iszonyat. 3 napig coptam vele, na :D
    railroad tycoon modern köntösben.-... én így jellemezném a gémet. van benne sok pozitívum, és van hiányosság, amit nehezen tudok megszokni. pl, amikor 1 v több szerelvény van 1 nagy (4 vágányos) állomásra jelölve, ugyan lehet választani, melyik vágányra faroljon, de ha nem jelölsz ki semmit akkor alapon hagyja. nincs olyan, hogy szabad vágányra megy, ha esetleg volna rá lehetősége... nein! szal ez miatt sokat állnak a vonatok. várakozási idő.. kár... nagy baki.. (vagy csak nem találom?!.. de ennek automatának kéne lennie szvsz)
    összességében adja... nekem 1-1 korszak küldije 5-7 óra szokott lenni kényelmesen...vagy 3 nap :D :D .... plusz a free, scenario etc modok...

    [ Szerkesztve ]

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Új hozzászólás Aktív témák