Aktív témák

  • Bazsalazsa

    csendes tag

    Hi all!
    A problémám a következő: Vettem egy új konfigot,összeraktam,Vista telepítés rendben volt(bár a speaker már akkor is sípolgatott,hogy a proci túl meleg),felraktam minden programot(drivereket is,minden gyárit),aztán először játék közben el kezdett újra sípolni a speaker a proci miatt,majd lefagyott a rendszer(kép megáll,hang kattog,semmire nem reagál...csak reset),aztán pár újraindítás után már videó nézés közben is fagyott(ekkor a proci nem volt túlmelegedve),majd nemsoká(1-2 óra múlva)már a windows betöltés után meghalt.Proci hőmérsékletét néztem BIOS-ban 70fok körüli :F ,windowsban 55-60fok,amikor semmi folyamat nem megy.Aztán uninstalláltam a videókártya drivert,a windows felrakta a saját driverét(szabványos VGA),úgy nem fagyott a rendszer(játszani nem,de legalább netezni tudok).Ma vettem egy új tápot(16000Ft-ért),mert mindenki azt mondta,hogy tuti táp hiba.Ki is cseréltem de ugyanaz a hiba,bár most már windowsban nem fagy a gép,csak ha videót nézek,vagy játékot futtatok :F Memóriákat teszteltem semmi bajuk,videókártyát már 5féle driverrel próbáltam.Ha valakinek van valami ötlete,mitől lehet ez a hiba pls segítsen,mert itt van egy jó gép,de semmi hasznát nem veszem!Válaszokat előre is kössz!

    Jah...itt a konfig:
    táp: FSP Blue Storm II 500Watt
    proci: Intel Core2Quad Q9300 2.5Ghz 1333
    alaplap: Abit IP43
    Memória: 2x1GB Kingmax DDR2 800Mhz
    Videókártya: Asus GeForce9800GT Ultimate 512MB GDDR3
    Winchester: Maxtor 300GB
    DVD: Pionner DVD-RW

  • Bordoi

    őstag

    válasz Bazsalazsa #1 üzenetére

    A kérdésedet itt vagy esetleg itt tedd fel légyszíves.

    Köszönöm.

    Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

Aktív témák