Új hozzászólás Aktív témák

  • #44330240

    törölt tag



    A "Punishing: Gray Raven" egy free-to-play, 3D-s akció RPG, gacha mobiljáték, melyet a Kuro Games fejleszt. Elérhető Androidra és iOS-re, előbbi esetében emulátorral is játszható. Jelenleg kínai, taiwani és japán szervereik vannak, de hamarosan elérhető lesz a Global verziója is, melyhez az előregisztáció már megnyílt. A játékhoz internetkapcsolat szükséges.

    Sztori röviden: A játék egy poszt-apokaliptikus világban játszódik, melyet a "Punishing" nevezetű vírussal megfertőzött kibernetikus lények uralják. A "Gray Raven" csapat vezetőjeként kell felvenned ellenük a harcot.

    Előregisztráció: https://pgr.kurogame.net/pre/

    Hivatalos weboldal: https://pgr.kurogame.net/
    Hivatalos Facebook oldal: https://www.facebook.com/PGR.Global/
    Hivatalos Twitter oldal: https://twitter.com/PGR_GLOBAL/
    Hivatalos Youtube csatorna: https://www.youtube.com/channel/UCa_AlVdHrJLOZzSKcoBhKOQ/
    Hivatalos Discord szerver: https://discord.gg/pgr

  • #44330240

    törölt tag

    Hivatalosan is elérhetővé vált a Punishing: Gray Raven Global verziója, melyet az alábbi linkeken lehet letölteni:

    Google Play
    Apple Store

    Az Android-os verzió PC-s emulátorral is futtatható (már amelyik jelen pillanatban támogatja), nem jár érte szankció a játékfejlesztő cég részéről. Az alábbi emulátorokkal teszteltem, melyekkel nálam kifogástalanul futott, valamint kontroller-el is játszható:

    Bluestacks (4 & 5)
    LD Player

  • F34R

    nagyúr

    Elkezdtem a jatekot ma, Memu playerel. Meglepoen jol fut... nem lehet rendes billentyuzetre atmappelni az attacket es specialokat?

  • #44330240

    törölt tag

    válasz F34R #3 üzenetére

    LDPLayer-en játszok vele, ott egyedi gombkiosztást is lehet vele kreálni billentyűzetre és kontrollerre is. Memu-t viszont nem ismerem, de feltételezem ott is van erre mód.

  • Dr. 444Hertz

    Arcképgyáros

    Most botlottam bele ebbe a topikba...
    Anno japán szerveren kezdtem el a játékot, de VPN macera miatt hamar abbahagytam.

    Lehet, hogy global verzión elkezdem megint, legalább nem lennék egyedül :)

    Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

  • F34R

    nagyúr

    válasz #44330240 #6 üzenetére

    Viszont az osszes skill-t nem tudom mappingelni... van olyan training room, ahol nem olnek meg es tudok mindent listazni?

  • F34R

    nagyúr

    válasz #44330240 #6 üzenetére

    Neztem az csatornajat, eleg elborult. Napi max. 1 ora jatekkal mennyire lehet haladni a gameben? gondolom az ilyen SSS szintezes nagyon sok idot elvesz.

  • #44330240

    törölt tag

    válasz F34R #9 üzenetére

    F34R
    Igazából hasonló korlátozásokba lehet futni itt is, mint pl a Genshinben a resin vagy a Honkaiban a stamina miatt. Még az eventes kihívásokkal is nehéz összehozni azt a napi 1 órát :DDD
    Amivel ki lehet tolni a játékidőt, az a Phantom Pain Cage és a Warzone módok, ha elég affinitást érzel a pontszámok javításához. Ezekhez nem kell a Serum.

    Én az első naptól kezdve játszok (július közepe tájéka), nem is nagyon ölök bele napi 1 óránál többet, így vagyok jelenleg 87-es. Eddig jó, ha van 3 vagy 4 karakterem, akiknek a buildelésével viszonylag végeztem is, szóval több karaktert egyszerre fejlesztgetni elég sok idő, mert elfogynak a materialok...

    Az alapból A-s karaktereket (pl. Bianca - Zero) viszonylag gyorsan fel lehet SSS-zni, mert a bannerekben őket kapod 10 nyitásonként (mint Genshinben a 4 csillagosokat), viszont aki alapból S-es (pl. Bianca - Veritas) (ami amott az 5 csillagos), azokat gacha nélkül már nem igazán. Viszont ezeket az alapból S-es karikat meg érdemes beszerezni, mert ők sajnos vagy nem sajnos, erősebbek, mint az A-s karik, még akkor is, ha feltudod őket S-ezni.

    Tehát ha egy alapból S-es karit szeretnél SSS vagy SSS+-ozni, oda azért kell a pénztárca, mert gacházni kell értük.

    Dr. 444Hertz
    A global megjelenés előtt én is rápróbáltam a japán verzióra, mert kíváncsi voltam a játékra, csak azthiszem akkortájt jelentették be a globat verziót, így azzal nem is foglalkoztam sokat.

    Ha szeretnétek felvenni, itt az ID-m:
    12925441

  • Dr. 444Hertz

    Arcképgyáros

    válasz #44330240 #10 üzenetére

    Úgy tűnik, hogy a global megjelenésével törölték a külföldi IP korlàtozást, mert vígan be tudtam lépni a japán verzióba :C

    Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

  • F34R

    nagyúr

    válasz #44330240 #10 üzenetére

    Hmm koszi. Egyelore a story missionok mennek... nem tudom gyorsan pergetni.. nekem a harom alapkarakter van meg. Huzni nem huztam, csak a csomagok arat neztem. Nagyon sok karakter van benne, de gondolom ok a gatcha reszei. Eventet meg nem enged csinalni meg.

  • #44330240

    törölt tag

    válasz F34R #12 üzenetére

    Rexlent csinált egy Excel doksit, itt pár fontosabb infót megtalálsz a játékról.
    Elsősorban a 35. szintet érdemes elérni, mert addigra oldódik fel az összes naponta elvégezhető dolog.

  • F34R

    nagyúr

    válasz #44330240 #13 üzenetére

    Az meglett. Mos mar a Warzone is elerheto. jah igen, a Mission az hianyzik hozza. Lucia, Nanami, Liv ezek vannak most meg nekem. Oket huzogatom, Nanamit annyira nem is. Viszont erdekes hogy Lucianak ahhoz hogy Rankot ugorjak nehezen lehet kartyakat gyujteni. A masik ketto mar A-s, o meg maradt B-n. :F

  • #44330240

    törölt tag

    válasz F34R #14 üzenetére

    A "Battle > Story > Interlude" menüpontban van lehetőséged Luciára (Lotus és Dawn variánsokra is) meg úgy mindenkire, aki alapból nem S-es, shardot farmolni.

    Szerk.: Csak előtte meg kell csinálni a Story Qestjeiket ugyanitt, aztán átlehet váltani "Challenge" módra, ahol lehet farmolni a shardokat.

    [ Szerkesztve ]

  • F34R

    nagyúr

    válasz #44330240 #15 üzenetére

    Jah most mar latom.. 4x lehet megcsinalni mert ez is limites. Egy kerdesem lenne meg... a jatek hova, vagy milyen modon ment? Most ugye emulatorral jatszom, de lehet felrakom telefonra is. Nekem nincs semmifele accountom hozza.

  • #44330240

    törölt tag

    válasz F34R #16 üzenetére

    Csak arra kell ügyelni, hogy egy karakterből több variáns is van. Luciából pl Lotus és Dawn. Mint ahogy abban a menüpontban is látni. Ezek két különálló karakterek.
    Én Google Play-el használom a kezdetektől, emulátoron és telón is, szépen szinkronizál.

  • F34R

    nagyúr

    válasz #44330240 #17 üzenetére

    Nekem alap Luciam van csak.
    TapTap -rol raktam fel, de ott sincs ugye accountom. A szerverre siman tudok csatlakozni meg minden.. ha oda ment akkor nincs baj mert akarmikor tudom hasznalni.

  • F34R

    nagyúr

    Udv ujra. Van par dolog amit szeretnek megosztani..
    Commandant lvl 51-en jarok... eddig van negy karakterem, abbol harmat fejlesztettem fel olyan szintre hogy jo legyen. A fegyverekkel hadilabon allok. Eddig csak Liv-nek van 5* fegyvere a tobbieknek nagyon bena van csak.
    Nem ertek azzal egyet, hogy egy overclock utan ujra lvl1 lesz sokkal tobb material kell hozza hogy ujra felszintezzem. A Chapterek Story missionjeinel allandoan villog a Piros felkialtojel hogy keves a Battle Powerem. Ennek ellenere mar rengetegen atvergodtem magam. A karakter szint es a skillek azok mindig fejlesztve vannak, de valamiert a fegyver es a Memory Cardok meg gyengek. Itt verzik el az egesz. Van egy csomo jatekmod amit egyelore nem nagyon tudok hova tenni. Kovetkezo kerdesem pedig az lenne, hogy az eventekkel erdemes foglalkozni vagy esetleg ilyen early meg csak pazarlas? A karakterre valo huzas az mennyire hasonlo pl egy Genshinhez? pont ugyanolyan genya vagy azert jobb a drop?
    Arrol olvastam hogy fegyverbanneren nem erdemes itt sem nyitni.
    Van egy sokadik dolog, az pedig a Dorm, az ilyen Teapot szeru dolog engem kiidegel. Valamire jo ez vagy csak elhuppognak benne a chibi-figurak?

  • #44330240

    törölt tag

    válasz F34R #19 üzenetére

    "Nem ertek azzal egyet, hogy egy overclock utan ujra lvl1 lesz sokkal tobb material kell hozza hogy ujra felszintezzem."
    Az overclock-ig elért fejlesztések nem vesznek el, miután "újra 1-es szintűek lesznek". Ezt valamiért így oldották meg, de a fejlesztési görbe az lineáris, tehát folyamat egyre erősebbek/értékesebbek lesznek.

    "Valamiert a fegyver es a Memory Cardok meg gyengek."
    Elég sok material kell a fejlesztésükhöz, ez sajnos ilyen. Nekem pl a Cog fogy el elég hamar.

    "Az eventekkel erdemes foglalkozni vagy esetleg ilyen early meg csak pazarlas?"
    Ha materialt akarsz farmolni: ha ugyanazt a mennyiségű Serum-ot használod fel az eventes kihívásoknál, mintha elmennél "Domain-ezni", az eventből mennyiségre többet tudsz kivásárolni. Ha szükséged van a fejlesztéses materialokra vagy Memory-kra vagy Cog-ra, érdemes az eventet grindolni.

    "A karakterre valo huzas az mennyire hasonlo pl egy Genshinhez?"
    Itt a pity előtti nyitás nem annyira kedvező (0.5% az esély, hogy a következő nyitás eredménye a kiszemelt karakter lesz), mint a Genshinben (itt meg ugye pl. 75 nyitás körül megnő az esély az 5 csillagosra, míg PGR-ba végig fix a rate), szóval érdemes arra számítani, hogy az utolsó nyitásra (60) fogja kidobni az S-rankos karaktert. A fegyver bannerre ugyanez érvényesül.

    Theme Limited Banner (esély a karakterre: 100% / pity: 60 nyitás)
    A kínai menetrend alapján nagyjából 2 patchenként (kb 3 havonta) jön egy új S-rankos karakter, akire ha rányitsz, 100% eséllyel őt fogod megkapni. Ebben a bannerben nincs más a szórásban, csak ő, aki S-rankos. Az előző patchben pl. "Bianca - Veritas (lightning)" volt, a következőben "Lucia - Plume (ice)" lesz. Ezek a karakterek a későbbieknek visszatérnek, de csak az alább említett bannerbe. Szóval ha valakire azalatt a patch alatt nyitsz rá, amelyikben elsőként megjelent, 100% eséllyel tudod kinyitni, később viszont már csak 70%-al (lásd kövi banner típus).

    Arrival Limited Banner (esély a kiemelt karakterre: 70% / pity: 60 nyitás)
    Itt az összes, eddig megjelent S és A-rankos karakter kap helyet. Az épp aktuális kiemelt karaktert 70% eséllyel tudod kinyitni. A maradék 30% a többi. Ide jönnek a rerun-os karakterek is.

    Fate Theme Limited Banner (esély a karakterre: 100% / pity: 80-100 nyitás)
    Hasonló, mint a Theme Limited, de ez mondhatni a bálnák banner-e. Valamivel kedvezőbb a rate (0.5% helyett 1.5%, hogy a kövi nyitás a kiemelt karakter lesz) és itt is garantáltan a kiemelt karaktert fogod megkapni, de ha nem vagy szerencsés, legrosszabb esetben 60 helyett 80-100 nyitást kell belelőni a pity-ig, szóval büntet rendesen. Mondhatni ha nem érzed magad szerencsés alkatnak, ezt a bannert érdemes távolról kerülni.

    Target Weapon Research Banner (esély a fegyverre: 80% / pity: 30 nyitás)
    Minden új karakter mellé ide jön egy nagyrészt hozzá tartozó fegyver. Kiválaszthatod, melyik fegyverre nyomja rá a játék a 80% esélyt (köztük az újra is). Itt viszont legrosszabb esetben 30 nyitás a pity, míg kidob egy 6 csillagos fegyvert.

    Tehát karakter bannernél 60 nyitás, fegyver bannernél 30 nyitás a pity.

    Arra érdemes még itt figyelni, hogy a Black Card (ami Genshinben a Primogem), itt átalakítható Ticket-re (ami ott a Fate). Van sárga, piro és lila színű.
    A fent említett 3 karakteres banner osztozik egy sárga színű Ticket-en, míg a fegyveres bannernek egy piros színű Ticket-je van. A többi "kisebb" bannerben vannak a lilák.

    "Arrol olvastam hogy fegyverbanneren nem erdemes itt sem nyitni."
    Mivel 80% az esély az általad kiválasztott 6 csillagos fegyverre, így benne van a pakliban, hogy nem azt kapod, amit szeretnél. Az exkluzív fegyverek nyilván eléggé megerősítik a hozzájuk tartozó karaktereket, hasonlóan mint pl Genshin-ben (Hu Tao - Homa), de el lehet boldogulni az 5 csillagos fegyverekkel is.
    Igazság szerint ha nem pengetsz pénzt a játékba és nem vagy szerencsés a fegyver bannerrel, nem minden esetben lesz lehetőség a karaktert és a fegyverét is kinyitni.

    Egy kis matek így estére:
    Ha megveszed a Havi Black Card-os packot, az eventekkel együtt 1 hónap alatt kb 9.000 BC jön össze, 3 hónap alatt pedig kb 27.000 BC.
    Ugye mint említettem, új S-es karakter meg a fegyvere az eddigi menetrend alapján minden 2. patch alkalmával jön, tehát kb 3 havonta.

    Egy karaktert kinyitni: 60*250=15.000 BC
    Egy fegyvert kinyitni: 30*250=7.500 BC
    (Ezek ugye a legrosszabb eshetőségek, de nem kertelek, a rate-ek alapján kb erre lehet számítani.)

    Ha a fegyver bannerben is azt kapod, amit szeretnél, akkor összesen 22.500 BC kell az S-es karakterhez és a fegyveréhez, ha nem sikerül őket korábban kinyitni. Nekem eddig nemigazán volt szerencsém, az utolsó nyitásokra jött ki szinte minden...

    Szóval elég barátságosnak tűnik a gacha, viszont ha fegyós bannerben mást kapsz, vagy ha a karaktert szeretnéd SS vagy SSS-ezni, máris borul minden, de az alapok nagyjából a fentiek.

    "Van egy sokadik dolog, az pedig a Dorm, az ilyen Teapot szeru dolog."
    Ezt a szegmenst én sem viszem túlzásba, de annyira azért benézek a szerencsétlenekhez, hogy a Mood-juk zöld legyen, meg legyen körülöttük ágy meg néhány bútor. Kapsz tőlük némi ajándékot, de egyébként a játékmenethez nem adnak hozzá semmit.

    Végszó: Lehet hogy egy kicsit nyers volt itt-ott a fogalmazás, de ha majd adódik még kérdésed, írj és segítek, ahogy tudok.

    [ Szerkesztve ]

  • F34R

    nagyúr

    válasz #44330240 #20 üzenetére

    Ertheto volt, legalabbis amire kivancsi voltam azt megtudtam... Van meg par dolog amit talan nem irtam le az elozo hozzaszolasban. Mik azok a weapon ticketek? shopba is lattam 5* fegyvert, de ehhez ugy latom ilyen bosszeru valamit kell legyurni. Karakterekhez: nem sok black cardom van ahhoz hogy huzzak, penzt egyelore nem akarok rakotelni, a Genshin melle kell elterelonek hogy mas jellegu jatekot is megismerjek.. Jobban a story befejezese utan gondoltam belemelyedni a banneres pullba. Itt nincs ilyen Tier list vagy hasonlo esetleg memory + weapon set build ajanlo? random csak rajukszortam parat de nem igazan jok.

  • #44330240

    törölt tag

    válasz F34R #21 üzenetére

    "Mik azok a weapon ticketek? shopba is lattam 5* fegyvert, de ehhez ugy latom ilyen bosszeru valamit kell legyurni."
    Weapon Ticket-el tudsz a fegyveres bannerbe nyitni. Már ha erre gondolsz.
    A shopból is lehet vásárolni, ezekhez Weapon Shard kell, amiket vagy eventekből tudsz szerezni elvétve, vagy egyenértékű fegyverek betörésével (Recycle), amit az "Items" menüpontban lehet megtenni. Tehát ha 5 csillagos fegyverhez kellene Shard, akkor más 5 csilagos fegyvert kell betörnöd, hogy 5 csillagos Shardot kapj.

    "Penzt egyelore nem akarok rakotelni".
    Igazából simán játszható a játék F2P-ként is. A Story Mód, eventek, Warzone, Phantom Pain, ezek mind legyűrhetők ily módon is. Nyilván nem olyan hatékonyan és gyorsan, mintha mindent meg mindenkit SSS szintekre húznál és nyilván nem fogsz tudni versenyezni a bálnás játékosokkal Warzone-ban és Phantom Pain-ben, de így is el lehet benne boldogulni.

    Én pl. csak a havi Black Card-os packot szoktam megvenni, hogy a soron következő S-rankos karaktereket meg a fegyrereiket ki tudjam nyitni. Ha nem dobja ki a fegyverét, akkor használok egy 5 csillagost helyette.

    "Itt nincs ilyen Tier list vagy hasonlo esetleg memory + weapon set build ajanlo?"
    Ezt az Excel táblázatot ajánlom átböngészésre. Fent találsz néhány fület, ott megtalálhatóak pl a karakterekhez illő szettek is (Endgame Memory Sets).

  • F34R

    nagyúr

    válasz #44330240 #22 üzenetére

    Akkor ezt felreertettem.. :) igy man vilagos.. Ezeket az Endgame Memory seteket nehez kiporgetni a Rare memory resource farmolasnal? Meg van egy ilyel memory shard challenge es azok mar igen csak nehezek.

  • #44330240

    törölt tag

    válasz F34R #23 üzenetére

    Resource farmolásnál, ha a 4. fokozatra (AE-4) mész be, akkor minden 8. alkalommal dob garantáltan egy 6 csillagos Memory-t. Egyébként a 6 csillagosokra ezek a rate-ek:

    AE-1: 0%
    AE-2: 4.11%
    AE-3: 8.23%
    AE-4: 17.14%

    És mivel elég sok 6 csillagos Memory van, arra elég kicsi az esély, hogy olyat dobjon ki, pont arra a slot-ra, amit szeretnél.

    Memory-kat még lehet vásárolni a "Shop -> Recycle Shop"-nál is, itt ugyanaz a szitu, mint a fegyvereknél: ha kell Memory Shard, törögetni kell a többit vagy bizonyos eventek dobják.
    Másik opció a "Warzone Shop". Itt heti 2 alkalommal kapsz "War Zone Influence"-t az alapján, hogy teljesítesz ebben a játékmódban. Ez hétfő reggeltől szerda estig és csütörtök reggeltől vasárnap estig játszható.

    Most jött be az új patch, az eventből pl ki lehet vásárolni "Lucia - Plume" szettjét (Zu Wenyuan), meg van ott még 2 db 5 csillagos szett, de azokat én nem vásárolom ki.

    Jelen pillanatban érdemes az Event-ből farmolgatni a Memory-kat (Koowlong Metropolis -> Mega Firmus Farming), mert kapsz melléjük még "Crystal Note"-ot is, ami az Event shopjának a fizetőeszköze és ugyanúgy 30 Serumba kerül egy menet.
    Az első kihívás csak Crystal Note-ot ad, de lényegesen többet, mint a második, ahol a Memory-kat is lehet farmolni.

  • F34R

    nagyúr

    válasz #44330240 #24 üzenetére

    Kozben ezt amit mondtal tengap megcsinaltam, viszont a serumot most mar nem annyira osztogatja a jatek mint ezekelott.

    Ma szerettem volna kicsit jatszani, erre ezt kapom.

  • F34R

    nagyúr

    Udv.

    12-3 Hidden-re van valami otletetek? van mikor eljutok Rosettaig, de utanna homaly es elpicsaz nagyon. Nem igazan kellene meg ezt csinalnom, most oldotta fel a 8-as hiddent.
    Volt 9k black cardom es nyitottam az elozo patchbol Chrome-t assem o A tieres, de nekem jobban kezre all mint Bianca Zero. Fegyverbanneren is nyitottam egy 10-est de nem sokmindenre eleg ez a kis kartya. :D Viszont minidig azzal kuzdok hogy alacsony a BP szint, nem is a karaktere, hanem inkabb a Geare. Megfelelo Memoryt farmolni nagyon nehez, sokszor nem is raillo van rapakolva. Parat farmoltam az uj eventen is, ha memory kellett. Kb ugyanazokat dobja.

  • #44330240

    törölt tag

    válasz F34R #26 üzenetére

    "Van mikor eljutok Rosettaig, de utanna homaly es elpicsaz nagyon."
    Pontos dashek -> minél több Matrix mód és Alphának a Blade Will képessége a kulcs (mikor 3 kék orb után akármilyen 3 másik orbot pingelsz és a meglévő orbokat átalakítja Slash-ekké). Rozi elég agresszív, szóval ha fogytán vagy staminából, érdemes tőle távol maradni, amennyire lehet, hogy visszatöltődj.

    "Volt 9k black cardom es nyitottam az elozo patchbol Chrome-t."
    Én is gyűjtögetem a BC-t, hogy kitudjam nyitni Lucia Plume-t. Természetesen nem dobta ki első 45 nyitásra, szóval ebből is 60 lesz...

    "Megfelelo Memoryt farmolni nagyon nehez."
    Sajnos... Elég sokat vásároltam ki a sima Shopból (Cog-ért cserébe) vagy a Warzone Shopjából, mert egyébként hótziher hogy a Domain olyanokat dobott, ami éppen nem kellett senkire.

  • F34R

    nagyúr

    válasz #44330240 #27 üzenetére

    Whaooo koszi, eddig amit lattam videos segitseget; ott mindig ellotek a cogsokat ra.
    Ugyanugy akadtam el egyebkent Camuinal.
    Azt vettem eszre, hogy eleg kemeny a kicsike. Cyborg lo vagy micsoda :DDD
    Ezen verzios Lucia a jeggel koperal?
    Nah akkor hagyom is a francba szerintem, es megprobalok shopbol vasarolgatni. De ilyen millios cogs szamokat lattam, ha nem csal a szemem. :Y

    Koszi a nagyszeru segitsegeket, kar hogy csak ketten vagyunk a topikban es tobben nem jatszanak eme remek gammel. :F

  • F34R

    nagyúr

    Udvozletem
    Volna nehany dolog, ahol megakadtam vagy nem teljesen kapisgalom hogy mukodik.

    1; A Chapter 9-1 -et nagyon nehezen tudtam megcsinalni az idolimit miatt, a 9-2 vel szintugy ez a helyzet. Egyszeruen kifutok a limitbol.
    Az uj Patch Chapter szintet sem tudom megoldani, billentyuzetrol kicsit clunky az iranyitas; van hogy dashel hatra mikor az eloret nyomom stb.
    Lett egy S ranked Construct: Entropy. Volt az Inventoryba valami starter pack es random ot valasztottam belole.
    Elkezdtem a Rexlent altal keszitett tablazatbol osszerakosgatni a memory seteket, es azt kell hogy mondjam nagyon sokaig tart ezeket kifarmolni. Jopar ugy lett meg hogy egy hetig csak Cogs-t gyujtottem, semmi mas ertekelhetot nem tettem a jatekban. Ekkor tudtam 2 piecet osszekaparni. Tovabbiakat pedig recycleztem, igy ez a Constructal mar nem kell bajlodnom csak Overclockolni a memoryjait.
    Igen am, de ott van melle ket karakter, akik jobbara support szerepet toltik be, Liv mint Heal es masodlagos dmg, meg Archlight. Az o szettjet megint hetekig szedegethetem ossze. Szoktam Warzone-zni es Phantom Pain Cage-zni is... viszont azt nem ertem ha minden nap lehet Warzonezni akkor a het vegen miert csak 50 pontot ad. Innen megint lassan lehet csak kiszedegetni valamit.
    Ezt a folyamatot lehet valamivel gyorsitani (ami nem whale jellegu) esetleg ez a normalis haladasi leptek a gameben? Vannak meg olyan game modek amiket nem probaltam, coop stb. Egyedul a fentebb emlitett ket mod szokott porogni.

    2; Hogy tudok menteni, vagy a mentest atvinni masik eszkozre (telefonra stb) Accountom nincs, a TapTap-rol telepitettem es ezen keresztul is frissitodik. Memu Playerrel kezdtem, ki akartam probalni mast, de uj jatekot kezdett, ekkor mar tudtam hogy nem mukodik a mentesem.

    3; Ez a Rexlent ficko valami gigawhale lehet, a global rls megjelenesekor a Commander lvl 26 volt, de neki 80-as SSS karakteri voltak? at lehetet vinni a betabol a global verzioba az accountodat?

    Egyebkent, hogy halad(sz)tok a jatekban? erdemes tier listeket is nezni vagy teljesen a karakter tetszes szerint valasztotok Constructot is.?

  • #44330240

    törölt tag

    válasz F34R #29 üzenetére

    1. A billentyűzetes-egeres irányítást így néhány patch alatt sikerült megcsinálniuk úgy, hogy ne akadjon ki az egeres kamera mozgás. Néhány mp játék után hiába mozgattad az egeret, nem reagált semmire, így nyomnom kellett egy dupla jobb klikket, hogy az emulátor újra érzékelje az egér mozdulatokat. Ez LDPlayer-en már kifogástalan, a többi emulátoron nem tudom mi a helyzet. Az egyetlen hátulütője, hogy harc közben nem összpontosít rá a kamera a kiválasztott ellenfélre, így ha sokan vannak, elég rendesen rángatni kell az egeret, hogy a megfelelő irányba nézzek.

    A Memory-kat meg mint mondtam, nem egyszerű farmolni, ez sajnos ilyen. Az előző eventekben is volt lehetőség kivásárolni bizonyos szetteket, mint a mostaniban az Ice bónuszos szettet, az azért némileg könnyített a helyzeten.

    A Warzone-nak hetente 2 köre van. Az első hétfőtől szerdáig, a második pedig csütörtöktől vasárnapig játszható. Minél több Wave-t sikerült legyürnöd, mielőtt az idő lejárna, annál több pontot kapsz. Valamint érdemes nézni, hogy milyen típusú DMG-re ad bónuszt az adott kihívás. Pl. ha Ice DMG-re ad 30% bónuszt, akkor érdemes Ice elementes DPS karaktert bevinni. Perzse ha nincs, akkor nincs mit tenni, vidd a legerősebb DPS-ed.

    2. Ebben nem igazán tudok segíteni, de a "Settings > Account" menüpontok alatt lehetőség adódik összekapcsolni Facebook vagy Google fiókkal. De mivel nem ismerem a TapTap rendszerét, így nem tudom, hogy ha a játék profilját bindeled egy Google fiókkal, mi történik.

    3. Kínai szerveren is játszik, ott van csurig SSS-es karakterekkel.

    4. Nemrég sikerült végre kinyitni Lucia - Plume-t, szépen duruzsol a harcok alatt. Tier listeket nem szoktam nézni, én csupán arra megyek, hogy az összes S-es karakter meglegyen, akik soron érkeznek. Az eddigiek meg nem a legerősebbek, mivel mindet csak S-re nyitottam, de elboldogulok bizonyos szinteken.

  • F34R

    nagyúr

    Fuuuu hat ez egy whole another level. :D

    1; nekem is volt ilyen kameras gondom, es mire odaforgattam a kamit nem tudtam evadet es ledaraltak.
    Nekem ilyen 900 pontom van abbol meg ket piece sem jon ki, meg egyebkent sem tudom odaadni senkinek. Mivel nem taposak a karik igy kb olyan 6-7 wave megy utanna lejar a timer.

    2; Eddig nagyon szepen megvoltam google account nelkul, most is szerettem volna ezt meguszni ha lehetseges.. backupot meg csinalni kicsit korulmenyes a virtualis lemezkeprol amit a memu csinal.

    3; akkor jol gondoltam hogy nem lehet gyenge eresztes. ;] De azon felul hogy whale sokszor latom hogy nodmg tutorialokat is csinal. Azert az mindenkeppen lenyugozo.

    4; Nekem egyedul Lee - Entropy a S karakter, es ugy latom nem is olyan egyszeru tobb S-t odabigyeszteni. Signiture fegyvere sajnos nincs meg, ugyanugy mint a tobbi karakteremnek sem. Legtobben A-sok, Plumet B-rol feltoltam A-ra mondjuk benne nem latok olyan sok potencialt. A masik kakukktojas Liv , bar o a heal miatt szokott quickswap szerepelni.
    egyelore sokat benazok, a sztori igy nem is halad amig nincs meg az elvart BP level. A kis felfelfe mutato nyilak a memoryn azok resonancek?

  • F34R

    nagyúr

    Elkovettem azt a hibat hogy nem neztem ra a kinai wiki-re... a memoryk slotjai sem mindegy hogy vannak... olvaszthattam be amiket mar azt hittem jok lesznek valamire. :W

  • F34R

    nagyúr

    Vegeztem a Story es Event Missionokkel. Normal es Hidden is 100%
    Kaptunk uj karaktert, Camu-t es egy Healert is. Ezek mar a CN szerveren regota jelen vannak, nagyon jo hogy a settjevel free-ben megkaptuk.

    Jol gondolom, hogy az egyes konstukrukciokbol mindig a nagyobb Tier-be tartozoval erdemes foglalkozni?
    Gondolok arra hogy egy B-s Liv healerem van, de nem egy nagy eresztes. Ugyanigy Attackerbol ugy ertelmezem, hogy nagyjabol ez a sorrend:

    Lucia - Alpha SuperB 1st
    Lucia - Plume Strong 2nd
    Lucia - Dawn Medicore 3rd
    Lucia - Lotus Weak 4th

    Tehat mindenkeppen egy erosebb tierbe tartozot kellene felhuzni, nem a B-s rangu csapatommal foglalkozni?
    Mi szol a kezdo tagok mellett?
    Megnyilt az osszes Jatekmod vegre, ezek kozul a Warzone es a Pain Cage ami szokott porogni, coop boss runoknal altalaban kilepnek mikor meglatjak a karakterem BP leveljet; nem akarjak egetni magukat :P

    Billentyuzettel szenvedtem vegig az egeszet, nemsoka gondoltam venni egy controllert hozza. Melyik ajanlott hozza, amivel nem lesznek csatlakozasi gondok?

  • #44330240

    törölt tag

    válasz F34R #33 üzenetére

    Rég jártam erre, későiek lesznek a válaszok, de hátha még aktuálisak a kérdéseid.

    "Jol gondolom, hogy az egyes konstukrukciokbol mindig a nagyobb Tier-be tartozoval erdemes foglalkozni?"


    Ha pl egy Liv-ből adott egy alapból B-s, A-s és egy S-es variáns, értelemszerűen az S-esből több hozható ki. Más kérdés, hogy a B-s és A-s karikat "könnyebb" fel S/SS/SSS-ezni, mert könnyebben hozzáférsz Inver-Shard-okhoz, de erről nem tudok nyilatkozni, hogy mondjuk egy B-s Liv SSS-es szinten többet hoz-e, mint az alap S-es Liv. Ennek utána kell nézni. Kicsit katyvasz a mondanivalóm, de gondolom átér.

    "Ugyanigy Attackerbol ugy ertelmezem, hogy nagyjabol ez a sorrend..."

    Az elgondolás jó, de ha egy kihívás pl Ice DMG-re ad bónuszt, Plume (Ice) többet fog sebezni, mint Alpha (Physical).

    "Tehat mindenkeppen egy erosebb tierbe tartozot kellene felhuzni, nem a B-s rangu csapatommal foglalkozni?"

    Ha van erősebb Tierben lévő karaktered, mindenképp azzal foglalkozz. Viszont ha nincs és mondjuk nincs legalább 3 healered kibuildelve, érdemes rámenni a gyengébbekre is, míg nem lesz helyettük más.

    "Nemsoka gondoltam venni egy controllert hozza..."

    Én Xbox Series-es kontrollerrel játszottam, nem volt vele probléma, de már teljesen áttértem a billentyűzet-egér kombóra.

  • F34R

    nagyúr

    válasz #44330240 #34 üzenetére

    Koszonom hogy irtal.. Sajnos februarban rengeteg aramszunet miatt megserult a VM memuban es teljesen elveszitettem a mentesemet. Nem volt hozzacsatolva semmilyen fiok ujat kezdeni meg nem volt erom. Pedig nagyon faja kis jatek. ;)

    [ Szerkesztve ]

  • F34R

    nagyúr

    Uhhh kar hogy mar nem jatszom... ez a Bianca: Abystigma nagyon begyere. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák