Aktív témák

  • #16741888

    törölt tag

    Sziasztok kedves ti, meg kedves szeretett életem első naplója.
    A dolog valamikor 1hónapja kezdődött amikor megigértem magamnak hogy január elsején beledogok egy blog veztésébe, nem tudom meddig fog tartani, most úgy érzem hogy nekem ezt kell csinálni.:D
    Sajna ez a szilveszter elég felmásra sikeredett mert igaz hogy nem vesztettem kártyán de nem is nyertem,:D és nem tudtam a haverjaimmal elmenni bulizni.:(
    Nagyon nagy dillemába vagyok most, mert aktívan (khöhöm) látogatom Gábor Dénes nagyrabecsült főiskolát de igazából nem nagyon látom értelmét az egésznek mert, szvsz lófingot nem tanítanak ott, és egyre inkább azt érzem hogy az idejövetelünket megelőző pletykák a suliról hatványozottan igazak.:( leider
    Így a téli szünetet a gondolkodásra szántam és 3lehetőség bontakozott ki előttem. Az első hogy itt maradok és megpróbálom gyorsan befejezni a sulit. Szvsz ez lenne a legrosszabb. A msáik hogy csak ebben az évben maradok itt és jövőre megpróbálok bejutni a BME valamelyik nekem tetsző szakára. Ez jó lenne csak hát ugye látom hogy milyen pangás van az info álláspiacon, nem tudom hogy megérné e 5évet tanulni. és em is biztos hogy bírnám a sulit. bár a DNG után azért ennek kissebb a valószínűsége:(
    A harmadik lehetőseég hogy elmegyek most januártól dolgozni, vezetni, ehhez kedvem is lenne, állás is lenne, elég jó pénzt is ajánlanának. viszont nem lenne semmi a kezembe, csak egy Deutsche Sprachdiplom, de végzetségem nem lenne. És hát itt a dilemma, hogy mi van ha 3 év múlva megunnom az egészet és akkor kezdek el tanulni.
    Apámmal sajnos nem nagyon jövök ki, mert nem vagyok hajlandó nézni ahogy tönkreteszi magát, és ezt meg is mondom neki. Sztem sajna pár hónapon belül albi után kell néznem és akkor viszont mindenképpen melóznom kell.
    Asszem ez nyitó hsznek megfelel itt az év első napján, a szinvonal még javulni fog, de életem első naplóját/blogját írom nézzétek el nekem plííz.

  • #16741888

    törölt tag

    Ismét itt vagyok, a tegnapi kártya után ma ismét vertem a lapot. nem is rosszul mert nyertem vagy 1500ftot. Ez így kimondva nem tűnik soknak de ha ezt elképzelitek hogy ez mind 10es 20asba akkor az már egy elég tetemes mennyiség.:DD
    Apámmal ma is összevesztem, és sajnos száguld a teljes testi leépüléshez, én meg szvsz minnél hamarabb el fogok költözni itthonról, mert már nem bírom sokáig. Hétfőn asszem igen korán veszek egy expresst, és ezerrel munkát fogok találni.:D
    Szomorú vagyok mert olasz barátnőm, már 2hete nem írt nekem, -pedig nem bántottam meg semmivel-, remélem nem történt vele semmi baj. Meghívott magához Nápolyba azóta nem írt, nem tudom mi lehet mert amikor utoljára beszéltünk még boldognak tűnt.
    Ma ismét új álomautóm van, ezt szerintem mindíg ide le fogom írni az aktuális kedvencet, mert már én sem tudom követni hogy éppen melyik tetszik.:DDD
    Szóval most a 92es E400as Merci tetszik, sőtt még az ára is.:DD Egyébként ami állandó az az AUDi 80 Cabrio, illetve a VW Corrado. Most már a Merci is, illetve van még az Audi A4 Quattro, és nem sorolom tovább majd ha aktuális lesz, a dolog akor teszek fel róla képeket.(majd 10-12hónap múlva):DD
    Asszem mára ennyi, illetve még annyi hogy örülök nagyon mert a buliba ahova nem mentem cigányzene, ment ami nem éppen a liebling és állitólag egy nagy szar volt az egész rendezvény.
    na jó most megyek lefeküdni mert holnap a 0ról kéne olyan szintre eljutni a javában hogy tudjak valamit kezdeni a hétfői 8:Y óra gyakorlattal.:D

  • #16741888

    törölt tag

    Ma nagyon fáradtnak kéne lennem mert elvileg 14órát voltam suliba, de mégsem vagyok kimerült, egész délelőtt egy hülye előadáson voltam, ami ha közelebbről megnézem nem is volt annyira rossz, még szerencse hogy viszonylag korán leléptünk.:C A Bécsi útról átkeltünk észak dél irányba a városon hogy részt vehessünk egy fantasztikus JAVA gyakorlaton. Sokkal rosszabbra számítottam mint ami végülis kisült belőle, a tanár, kicsit ugyan lassú volt, de elég jól magyarázott és viszonylag jól meg is értettem az anyagot. Annyira hogy rögtön az első önálló progit, a társammal szinte meg tudtuk csinálni, úgy hogy az előadásokat a témában eléggé hanyagoltuk.:DD Aztán a végére eléggé belerázódtunk, neki jobban ment, én szvsz, figyelmetlen vagyok mint állat. Egy hülye nagy betű helyetti kis betüt, 20percen keresztül kerestem, és ez csak egy 30soros progi volt. Nem tudom mi lesz velem ha majd 100-200-1000soros programokat kell írni:F Erősen elgondolkodtam, illetve most is gondolkodok, hogy kell e(?), akarom e(?), ezt csinálni?. Van e egyáltalán értelme, ennek az egész GDFnek? 3-4év múlva amikor mi diplomázunk nem lesz e, annyira telítve az álláspiac, hogy diplomás sofőr legyek:F Mert akkor nem kell 4évet végiglógni,-mert ami itt folyik az LÓGÁS nagybetűvel- hanem most januártól ugyanúgy el lehet menni dolgozni, és levelezőn megcsinálni valamit. Ez alatt a fél év alatt rájöttem arra hogy ami engem érdekel a számitógépből az nem olyan mély(félvezetőtechnológia stb stb) ,hogy én erre egy '''életet'' építsek. A másik véglet, a software végülis még mindíg ott van, a gond csak az hogy ez még inkább nem érdekel, imádok új szoftvert tesztelni, kipróbálni, dolgozni vele, de hogy én írjam meg:F, illetve tervezzem meg:F na azt már nem:( Jobban szeretnék amolyan jól informált laikusnak megmaradni ,aki tudja hogy milyen chipkészlet van mondjuk egy ASUS P5AD1 alaplapon, és nem érdekel ,hogy azt hogy állítjuk elő, nem vagyok kiváncsi a fázisokra semmire.
    Az eggyetlen, terület érdekelne az pedig a webprogramozás, csak azt 2évnyi alapozás nélkül főiskolán nem tanítják sajna:(
    Ha nem számtech, akkor mi? Tettem fel magamnak a kérdést 2hete:F Beizzítottam a szakkeresőt, mi érdekel?, mihez lenne kedvem? kéne valami erős diploma! ha erős diploma akkor BME ugye,(humán tárgyak kilőve) mindenképpen valami reált akartam, így kinéztem magamnak egy fantasztikus közlekedésgépészeti szakot, infóból lehet felvizni meg matekból, és a ponthatárok sem olyan magasak mint a többi BME szakon.
    Most jelenleg úgy néz ki hogy ide fogom beadni a jelentkezésemet, de ugyanakkor meg holnap megnézek 3 munkát és ha eggyet megkapnék akkor az alapjábanváltoztatná meg valószínüleg az egész elképzelésemet.
    Lassan kezdek, rájönni hogy rosszul választottam meg a blogcímet mert valami olyat kellett volna adni neki hogy ''PumPi nagy kérdései'', vagy valami hasonlót, aki most ezt olvassa biztos azt gondolja hogy én egy ilyen siránkozós, tehetetlen hülye vagyok. Ez nem így van, de az emberből előtörnek ezek a kérdések, és hát elég sokat filózok rajta.
    Olaszországból még mindíg nem kaptam levelet:(, kezdek egy kicsit nyugtalan lenni, nem vágom hogy mi van.
    A holnapi nap valószínű sorsdöntő lesz az életemben mert ha megkapnám a munkát akkor valószínüleg az egész tanulással kapcsolatos nézeteim is átértékelődnének. Meglátjuk!...

  • #16741888

    törölt tag

    Na ez a kamu, felhívtam egy pár céget, és az állásvállaláshoz mindenképpen kell hivatalos árufuvarozói igazolvány, +PÁV. Ezzel nem is lenne probléma de a legközelebbi tanfolyam 10nap múlva indul és nekem nincs rá most annyi pénzem.
    Viszont erősen gondolkodóba estem, ugyanis a fizetés 300Netto lenne:U, akkor minek tanuljak:F

  • #16741888

    törölt tag

    Ehéten ismét 2hetet voltam suliba, kezdem unni már ezt a rendszertelenséget. Egyszerűen a szervezetem meghülyül amikor itthon vagyok alszok 1óráig, utána az egész napom el van fuserálva. nem jó ez így.:( Gondoltam valami munkára de ilyen rendszertelenül, az is kilőve, illetve ha tudtok valamit akkor a mailcím az adataimnál.:DD
    Voltam ma is kártyázni nyertem is egy szénlapátnyi aprót:D, de előtte nagyon összevesztem apámmal,:( és ez beárnyékolta az estémet, lassan mindennaposak lesznek ezek a veszekedések. Világ életemen utáltam az alkoholistákat, és ez alól még egy szoros családi kötelék sem adhat felmentést sajna. Illetve adhatna ha beismerné hogy beteg, de az az ami nem megy, inkább mindennap iszik:(, és én nem vagyok ''geci'', meg ''patkánytojás'', meg a ''kurva anyámba'' sem megyek el, csak azért mert ő többet ivott. Ráadásul a máj enzimei 4-5szörösek a normálisnak a vérnyomása jóval magasabb mint egy ''normál'' emberé, az orvos meg is mondta neki hogy 2évnél nincs neki több hátra,(44éves) de leszarja. próbálkoztam én már mindennel, de ezek a ''beszédeim'' után rendszerint mehetek a ''picsába''. Nem tudom mi legyen, ha most kapnék egy állást akkor a hó végén elköltöznék, mert nem bírom már sokáig. Ha lenne több pénzem legszívesebben világgá mennék és haza sem jönnék egy darabig. De tudom hogy az nem old meg semmit, így inkább megpróbálok állást kapni és minnél gyorsabban elköltöni, mert nem fogom végignézni, ahogy tönkreteszi magát meg engem meg a muttert meg mindenkit. Mert ha csak én lennék érintve akkor azt mondanám hogy ok, elcuccolok és meg van oldva a dolog, de sajna az anyukámat is cseszteti. És őt sajnálom csak ha elmennék, sztem rövid időn belül öngyilkos lenne. Vagy valamit csinálna, az tutti.
    Az is sokat javítana a dolgon ha lenne egy barátnőm akivel össze lehetne cuccolni, mert akkor egy percig nem gondlkodnék, de most még az sincs, és ahogy most állok, lelkileg nem is lesz szerintem.:(
    Na jóvan elég a nyavajgásból, de ilyenkor amikor leírom midíg máshogy látom a dolgokat. vagy nem?:F

  • #16741888

    törölt tag

    nah újra itt vagyok, jó rég írtam, nem tom miért mostanában elég lusta vagyok, ha igaz hogy a lustaság fél egészség akkor én 100évig fogok élni.:D
    Csoda történt rendeződött a dolog vaterommal, igazából nem tudom, asszem most értette kb3 év után hogy elköltözök a gecóba és akkor csak nézhet. Igazából nem jött volna jól egy költözés anyagilag, de most úgy néz ki nem kell.:C
    Kéne menni Nápolyba de valszínű nem megyek.:( pedig meg lettem hívva a barátnőm szülinapi bulijára, de sajna necces az utazás. Még van időm gondolkodni.
    na jóvan most megyek.
    Holnap jelenik meg a VW DEPO:C végre egy értelmes újság, mert tudjátok VW&AUDI and nothing more und ÜBER ALLES !

  • #16741888

    törölt tag

    Szégyenlem magam kellőképen hgy miért nem írtam eddig, időm lett volna mint a tenger. De sajna az agyaláson kívül másra nincs kedvem. Nem jó ez így:(
    Gyakorlatilag egész nap semmit nem csinálok, mégis semmihez sincsen kedvem, nem értem.:( Amíg gimibe jártam mindíg azt szerettem volna hogy tele legyek szabadídővel, és akkor én majd egy csomó mindent fogok csinálni. Sajna rá kell jönnöm hogy minnél több szabadideje van az embernek annál lustább.:(
    Tanulhatnék angolt, de nincs kedvem, lenne egy csomó könyv ami érdekelne, de nincs kedvem, halmokba állnak a játékok végre van egy ütőképes gépem szétjátszhatnám az agyamat, de már játszani sincsen kedvem, még egy rohadt filmet sem nézek meg szívesen:((, nem tudom miért:F váltam én ilyenné, talán nem tudom feldolgozni ezt a nagy szabadságot:F nem tudom, de ez így nem mehet tovább:O, ráhajtok ezerrel a munkakeresésre, és augusztusig dolgozom, az bizti, lehetőség szerint minnél többet hogy ne legyen időm agyalni. Az eggyetlen dolog amit most szívesen csinálnék az a horgászat, de lehet hogy ezt is azért mert most ne lehet.:( Nem tudom.:(

    Egy csomót vagyok itt fenn, és hát az egész felfogásom valahogy elanyagiasodott:F, na nem, nem állok annyira jól anyagilag, de valahogy minden a pénz körül forog,:F ezt kéne venni azt kéne venni(nem feltétlenül hardver), és akkor milyen jó lessz, de be kell látnom hogy eggyik sem létfontosságú, és legtöbbször lelkiismeret furdalásom van, hogy mennyi mindenre lehetett volna költeni, és rájövök hogy a pénzköltés nem megoldás semmire, attól nem fog senki jobban szeretni, meg jobban becsülni,(sőőtt) ha az orraaládörgölöm hogy bebe ilyen van nekem. Az autó utáni vágy is a sebességen kívül, nagyban erre épül.:( Tudom nagyon rossz, és megvetendő tulajdonság ez, de megpróbálok rajta változtatni, teljes erőmből. Szerintem fel kéne keresnem egy pszichátert/piszológust:D, fogalmam nincs mi a különbség a kettő között:D, valamelyiket.

  • #16741888

    törölt tag

    Amilyen jól a tegnapi nap végződött, olyan szar, ez a mai. Ne is szar csak olyan, fura és irigy.:(
    Történt ugyanis hogy eggyik haver, felhívott hogy nem e mennék át, gépet csinálni? mondom ok, eljövök érted. már ezt furcsáltam egy kicsit.
    erre kilépek, és látom hogy a 19. szülinapjára nem mást mint egy 3éves Astrát kapott, als Geschenk.:C
    hazudnék ha azt mondanám hogy nem vagyok irigy, mert a valóságban rohadt irigy vagyok, de iagzából nem az bosszant, hanem az hogy szegény anyukám, az ő autóját nem tudja kifizetni, és már vagy 2éve törleszti a hiteleket, pedig az még olcsóbb is mint ez. Ez meg csak als geschenk kap egy 2miliós autót. Nem ért semmihez, csak az apja tolja.:( na mindegy nem vagyok ideges, mert végülis a gyerek nem hangoztatja hogy ők milyen kőgazdagk, de ez engem valahol azért idegesít. Bár erre már felkészülhettem volna, a BMW, VW után most jön mégegy német náluk.
    és én még egy árva Sciroccot sem tudok magamnak megengedni, mert arra hogy kapjak nem is gondolok.:(
    pedig olyan régóta szeretnék:(, sajna mégcsak pozitivan sem tudom szemlélni a helyzetet, csak az vigasztal hogy én majd egyszer meg fogok tudni engedi magamnak eggyet, de hogy mikor....:F

  • #16741888

    törölt tag

    eléggé jellemző a mostani hangulatomra hogy max hangerőn halgatok, Sepulturát, Slipknotot, Soulflyt felváltva.:D egy vigyorgós smájli hogy ne csak csupa kék legyen az egész topik.:D

    jahh ,eg SLayert:D

    [Szerkesztve]

  • #16741888

    törölt tag

    Egyszerűen nem értem, mindíg csak akkor van kedvem, blogot írni amikor szarul vagyok.:DD Azért is vigyorgok.:D
    Hogy ne erősítsük a szabályt ezért ez sem lesz kivétel.:)
    Eléggé a tököm kivan ezzel a rohadt iskolával a tököm, ha hiszitek ha nem ebben az évben hati 2szer volt előadás, ami ugye olyan rohadt uncsi volt hogy 2-3óra után leléptem, lehet hogy valaki bírja, én nem tartozok közéjük...
    Most úgy néz ki hogy másfél hete volt az utcsó előadás, de még másfél hétih biztos nem lesz, mert márc1. az első tanítási nap. Basszus ma 18a van:Y na jó majdnem 2hét múlva lesz a következő.
    A legszörnyűbb az az egészben hogy megöl az unalom, ne tudok egyszerűen mitcsinálni, én egy olyan típusú ember vagyok, hogy ha nem követelnek baszok megtanulni:((, belátom, de nem nagyon tudok rajta változtatni, ez van.
    munkát se nagyon találok, meg kocsim sincsen.:O Az a legszörnyűbb hogy egész nap agyalok, és ebbe előbb utóbb, belegárgyulok, a hasamra már ráment, olyan szarul vagyok mostanában, hogy fura gondolatok kerítenek hatalmába.
    Nem tudom, hogy egy ilyen nyilvános fórumon leszbabad e ilyen dolgokat írni:F, de amikor olyan szarul vagyok hogy felálni sem tudok, volt már hogy az is megfordult a fejemben ,hogy kéne e ezt az életet tovább folytatni:F
    legszívesebben komolyan világgá mennék, jó messzire, csak menni menni, és nem nézni hátra.
    Az állapotomat tetézte hogy kedvenc Microsoft gerem is elhalálozott:(, és most még pénzem sincs másikat venni.
    Azt még nem tudom nyárig hogy szedek össze egy kocsira való pénzt de megszerzem ez biztos, még halvány lila gőzöm nincsen hogyan de összeszedem.:(((
    hogy miért ilyen fontos nekem az autó?:F
    nem tudom, világéletemben vonzóttam hozzá, talán azért mert 8évesen már vezettem:F, josim is már 2héttel azután volt hogy hivatalosan lehetett. Akkora pofám van mint a Bécsi kapu az autóval kapcsolatban, és nekem még nincsen.:(((
    Ha kell inkább éjjel és nappal is dolgozok, (jövő héten meg alszok:DD) mert kezdek rájönni hogy minden jobb az állóvíznél.
    Régen mindíg azt gondoltam hogy ha megnyerném a Lottot és nem lenne hiányom semmiben akkor egész nap itt ülnék és basznék a világra. Ez hosszú távon lehetetlen, kivitelezhetetlen, nem is lenne jó, de akkor legalább, nem gondolkodnék ha utazni támadna ked vem, hanem bepattannék az Audimba és irány Nápoly vgy Barcelona, sőtt ikább Malaga vagy Gibraltár.:C Minnél messzebb, hazafelé meglátogatnám a svéd ismerősöket, és jönnék is haza.:DDD
    Most meg be kéne fejeznem mert állandóan ilyen hosszú, gondolatok írok. legalább minnél kevesebben olvassák.:D Magamból kiindulva én se nagyon lennék kiváncsi másnak a szűnni nem akaró, negativ kisugárzásaira.:) És a dolog csúcspontja az hogy én alapjáraton egy optimista ember vagyok.:DDD viccen kívül:D

  • #16741888

    törölt tag

    A délutáni hangulatom, még inkább mérséklődött.:D most kb azt érzem, hogy leszarom az egész világot, és jó lenne új életet kezdeni valahol, máshol, új barátokkal...
    Kezdek rájönni ogy engem csak kihasználnak.
    nem iagzán értem, hogy hogy tudja a pénz, meg a tulajdon eggyes emberek, önmagát, ennyire eltorzítani, elcsúfítani.:F
    Kezdek lassan a Wishkeys rablóval eggyetérteni, ő rabolt hogy nézzék valakinek, és ez a legrohadtabb az egész világban, ha nincs pénzed egy senki vagy.
    Ezzel nem azt akarom mondani, hogy nekem nincs, (nem kapok sokat, sőtt!) mert természetesen kapok zsebpénzt havonta, de sajnos a szüleim nem tudnak versenyezni másokkal, és nem is várom el, sőtt, nem is fogadnék el több pénzt mert tudom hogy akkor valahonnan el kell venni. És ez a legrohadtabb az egészben.:(((
    Lehet hogy ezeket a sorokat inkább ey füzetbe kéne írnom:F Igazából nem, érdekel, túlzottan, akik itt érintve vannak valószínüleg soha nem fogják ezt olvasni, akik meg innen személyesen is ismernek, ha elolvassák az, nem probléma mert velük amúgyis megbeszélek sokmindent.
    Ennyi, holnap jelentkezem, pozitívabban, mert ennél mélyebben már nem lehetek.:DD HURRÁ!:C

  • #16741888

    törölt tag

    na ez mekkkora LOL, én kis naiv azt hittem egyedül vagyok ebben a szerény országban aki PumPinak szólítanak. Hülyeség volt:D, gugli keres, mondjuk nem egyszer de min 10szer vagyok ÉN fent, a többi meg hasonmás.:D Különböző forumokról.:D Azt is megtudtam hogy a PumPi névnap január 8.án van, csak nem emberi név hanem kutyaverzió.:DDD
    Nem, baj,:D, a legjobban az, I love you PumPi, írás tetszett.:DD

  • #16741888

    törölt tag

    Mindíg akkor jövök rá hogy nekem vanbologm amikor kiveszik innen jobboldalról.:D A mai napom elég jó volt, nagyokat kajáltam, nyertem kártyán, neteztem, találtam sok jó dolgot, tanultam is. Mi kell még:F
    Asszem elégedett vagyok, bár olvasgatva ezt az öngyilkos topikot, kicsit elgondolkodtam. Na nem azon hogy kinyiffantom magam, mert drága a temetés:D, hanem úgy az egészen. Rájöttem arra hogy szerintem mindenki eljut előbb utóbb egy olyan stádiumben amikor azt mondja, kész most elég, kiszállok, nem tudom, nekem is már megfordult a fejemben.
    Nekem most pl, pénz kéne, pár millió, egy kocsi, egy két cucc a szombámba, egy barátnő, meg egy jó suli, ezzel be is érném, valószínű soha nem lenne öngyiilkos gondolatom, vagy még inkább:F

    Nem tudom, az biztos ha egyszer eljutnék arra a stádiumra, hogy kész most vége, akkor vennék egy stukkert kirabolnám az első bankot ha sikerül, és nem buknék le, akkor vennék egy gépet, bejárnám Europát, vagy lenne barátnőm vagy nem:F, de valamiféleképpe boldogabb lennék,vagy nem.:F
    ha viszont nem sikerülne az akció akkor meg eggyértelmű----------------------

    erre egyenlőre nyomokba sem gondolok, tulajdonképpen hasznos ez a periódus is, mert átélek bizonyos élethelyzeteket, lehet hogy huszonx évesen pont ebből fogok profitálni:F

  • #16741888

    törölt tag

    Kifizettem egy ''mukaszervező'' cégnek 5rongyot, és nem nagyon akar munkát adni, ha felhívom és nem lesz meló, és még a csaj is bunkó leszz asszem akkor szankcionálok egy picit. Úgy megszivatom, hogy akkorát fog szopni mint még életében soha, kap egy szép levélbombát a meghirdetett emailcímére, aztán a napi 6000mailből válogathat:DD
    Azért elmennke a fenébe, a munkanélkülieket lehúzzák aztán meg nem adnak melót? meg az annyukat:((((
    és most offtopikolok a saját naplómban:DDD

Aktív témák