Új hozzászólás Aktív témák

  • tDr1v3r

    veterán

    válasz Ghard #32 üzenetére

    Minőségileg az Xbox csak fejlődni tudott, míg a PS csökkenni... meg lehet nézni a Super Slim-et hogy milyen lett, a szoftveres funkciókon és pár alapvető hardveres tényezőn kívül szinte mindenben visszafejlődött, köze sincs már a régi FAT-ek minőségéhez. Az Xbox meg? A fröccsöntött házát 3 éve kinőtte, kapott egy halkabb hűtőrendszert, érintőgombot meg minden anyámkínját... a kontroller elemességéről meg annyit, hogy kapacitáscsökkenés esetén könnyebb cserélni, mint a DS3 / Sixaxis-nál.

    A netes játékos kifogásod meg kicsit vicces... kevés szerver szolgálja ki a játékosokat, és leginkább maguk a kiadók bábáskodnak azok felett - akármikor bezárhatják őket, etc etc. Az ilyenek elkerülése miatt én inkább fizetném a szervereket... viszont a Plus rettentő jó húzás lett a Sony részéről, komolyan, nem is értem hogy miért nem dobták ezt be a gép megjelenése után 1-2 évvel... tényleg vásárlócsalogató, olyannyira, hogy még az én Sixaxis-utáló fejemet is befűzték, több mint fél éve hogy be se kapcsoltam a boxot, szinte mindent PS-en játszok - elvégre van "pár" cím, ami összegyűlt a vinyón. :D

    disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Új hozzászólás Aktív témák