Új hozzászólás Aktív témák

  • szebe

    őstag

    válasz zoli7601 #34 üzenetére

    Ez korrektnek tűnik, köszi! :)

    (#35) El Nano
    A boostolás akkor lesz "divat", ha esetleg látható lesz a license/rank/pontszám, akármi. Mert úgyis lesznek pistikék, akik többre tartják majd magukat, és azt mondják: "Mi az hogy engem csak C class-ba (mondtam egy példát) rak, mikor én simán versenyre kelek a B-vel meg az A-val is". Nem is a trollkodás a lényeg, hanem az "önérzet".
    Szóval örülnék, ha "láthatatlan" lenne a dolog, mert látom a példát rá (szintén CS..), hogy mekkora probléma az e-penis hosszabbítás a rankosdi miatt.

    A multiacc. jogos, elfelejtettem hogy a Cars azért drágább mint a CS :)

    Szerver esetében arra gondoltam, hogy ez a rankos dolog hogyan fog működni. Továbbra is host/bérelt szerver lesz, de plusz valamit kell futtatni, hogy menjen a "kompetitív mód", vagy megoldják hivatalos szerverekkel, és akkor a host-os/bérelt rendszeren nem fog menni (szintén á`la csgo).

    Várom már az ismertetőt a fejlesztőktől, remélem kiadnak majd valami FAQ-féleséget.

    "ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

Új hozzászólás Aktív témák