Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz dabadab #115 üzenetére

    Hat a kockaknal 800^3 darabot nem taroltam memoriaban, hanem a bekapcsolt koordinatakat. Nyilvan c-jellegu nyelvekben packed bitarray segithet... nekem a helyfoglalasig nem ment le 5 perc alatt, akkor tertem at koordinatakra. Igaz, nem tul jo gepen es ide-ben futtattam.

    A rakosnal elegge mindent be kellett korlatozni [bar en mindig szoba-folyoso terveztem, az nem tul sok plusz], akkor emlekeim szerint gyors lett, holnap gepnel ujrafuttatom. Mondjuk en azt hittem hogy a folyoso nem marad vonalas es ugy kell optimalizalni, igy kicsit altalanosabb lett mint kellett volna. A legkesobb berakott szabaly az lett, h csak akkor mehet a szobaba ha nincs masik benne, es akkor is csak a legalso szabadra.
    Gratula a gyozelmedhez!
    [Meg akarom csinalni a 2015-t hogy milyen a szines karacsonyfa es ha az is jol nez ki akkor abbol polot jovore... iden a mikulas-sapkasbol mar lett egy ;-) ]
    A naptarbejegyzes idozitesekhez csodakra kepes, most jol be is allitottam. Jo lenne egy friendly reminder toluk, de az oauth miatt gondolom nem mindenhol mukodne.

Új hozzászólás Aktív témák