Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz Ispy #12049 üzenetére

    Teljesen egyetértek Veled. A két modellben az óriási különbség az, hogy az Általad említett esetben nekik szükség volt, MUSZÁJ volt a rendszert lefejlesztetni (vagy venni, de inkább fejlesztettek, ki tudja milyen okok miatt), ami önmagában is bármilyen épeszű embernek rizikós, hogy ha valami KELL és SZÜKSÉGES akkor ott lehetőleg ne két egyetemistát bízzunk már meg éhbérért, hogy majd fusiban legyomja. :D (Túlzok, de érted). Totál egyetértek, ennek a cégnek venni kellett volna valami normális rendszert + supportot hozzá és most bentebb lennének ha nem is a teljes 25M-el, mert az ugyanúgy elmegy, de cserébe dübörögne az, aminek dübörögnie kell. :)

    Nálam meg csak "nice to have" hobbi és saját időm égetem rá, semmi kül. Az a helyzet, hogy - most sokan meg fognak utálni - napi 24 órám lesz arra, hogy azt csináljak, amit akarjak. Na jó, alszok, eszek, mosdok, wc, bevásárlás néha, szabadidő, hmmm. Úgy napi 4-6-órát rászánnék erre, agyzsibbadástól függően. Azzal meg nagyon szépen lehet haladni sztem és nem mellesleg még böfögni is fogom kicsit azt, amit a külsős old meg nekem. Az idő meg csak telik, telik, telik, telik, telik .. jön ez fel majd, mint a kosz. :)

    Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

Új hozzászólás Aktív témák