Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz bandi0000 #10754 üzenetére

    Hat, sok sikert kivanok.
    Figy, 2010 ota dolgozok foallasu programozokent. Mostanaban interjuztam, most vagyok a vegen, konkretan cincalnak a cegek(nem szet, hanem oda). Ez nem onfenyezes, csak hogy kepbe rakjam a dolgot.

    Mikor meglattam a kodot, kiguvadt a szemem, es az elso gondolatom az volt, hogy baszki, ez vagy valami, vagy megy valahova...
    Persze, par perc alatt sikerult dekodolni, de egy ilyen 50 soros kis valaminek, plane ilyen funckionalitassal konkretan ugy kene kineznie, hogy ranezel es tudod. A belinkelt kod konkretan alkalmas senior fejlesztok interjun valo szivatasara, hogy mondd meg ez mit csinal itt.

    Szoval, mindenkinek, aki ugy ment oda, hogy nem tud programozni, es sikerul ezen atmenni :C :R

    A tobbiek meg ne keseredjenek el, nem biztos, hogy Ok a hulyek hozza, itt az egyetlen biztos pont, hogy a tanar es az anyag borzalmas.

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák