Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    válasz opr #10595 üzenetére

    "- fibonacci n-edik eleme": ide jöhetnek az elborult ötletek :)
    Huuuu, ha lesz egy kis idom, elo fogom keresni, milyen megoldasok szulettek ra neha. Volt egy-ket eleg elborult. Az egyik srac bitwise magiat irt ra, ott helyben, papiron az interjun, par perc alatt.
    Azt hittem, a szemem kiesik, nagyon penge volt.
    Sajnos amint valami nem matematikai-algoritmikai feladat jott, nem is ertette, hogy mit akarunk tole, nalunk meg nem volt igeny kulon algoritmus-felelos emberkere. :(

    Örülök, hogy te magad írtad ezt a konzekvenciát.
    A jó matekos != jó programozó != jó feladatmegoldó
    Én nekem nyögve megy a matek (most estin 40 évesen BGE PSZK gazdinfó, fülünkön is matek folyik, gazdmatek) de saját kútfőből írtam olyan ügyfélkezelő rendszert ami rohadt jól teljesít, mert az üzleti folyamatokat akár fejben modellezve megoldom.
    nem is emlékszem, tankönyvi mintákon kívül életemben találkoztam e fibonacci számsorral?

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

  • fordfairlane

    veterán

    válasz opr #10595 üzenetére

    Sajnos amint valami nem matematikai-algoritmikai feladat jott, nem is ertette, hogy mit akarunk tole, nalunk meg nem volt igeny kulon algoritmus-felelos emberkere. :(

    Ezért nincs értelme matematikai-algoritmikus példákkal szívatni a jelentkezőket. Túlnyomó többségüknek nem matematikai algoritmusokat kell elemezniük, hanem információs rendszereket kell tudniuk kezelni, ezek alá fejleszteni.

    Ez kábé olyan, mintha egy kőművest azzal szívatnának, hogy tud-e faragni követ sziklából, majd abból tud-e piramist építeni.

    x gon' give it to ya

Új hozzászólás Aktív témák