Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz Nagytoll #10413 üzenetére

    Nem kene ennek egy kulon topik?
    Anno nagyon-nagyon regen egy ACM versenyre megfigyelokent mehettem csak, mert a matkus diplomam mar megvolt, es igy nem is gondoltam hogy felnott kategoria is van, ugy tunt kioregedtem mire belekostolhattam volna. Nem is tudom ugy 15 evvel kesobb ki hivta fel a figyelmemet eloszor a facebook hackercup versenyre. Aztan onnan adodik a google codejam. Meg az mar mas kategoria, de a challenge24-et is pont sikerult nemhivatalos magyar kupaskent vegighuzni (15-ben). Utana valaki irta nekem, hogy lesz egy noi verseny a hackerearth oldalon. Nyertem egy masodik helyet es ne'mi penzt, igaz honapok mulva, meg hat a szponzoroknak kevesbe hatekony volt igy, de csodak csodajara megkaptam:) Most ott is, meg a hackerrank-on is vagyok (azonos nick), illetve a codewars-t is aktivkodtam egy ideig de ott csak azert mert vegig akartam tolni (nem ilyen idoversenyes), hat a 3 kyu-ig tenyleg setagalopp volt, de hard sudoku solver-t felbehagytam, meg akkor me'g mindenre jelentkeztem a masik ket oldalon es neha durvan osszeestek, ugyhogy most mar abbol is valogatok [a rovidek kevesbe mennek, lehuzzak az atlagom, igy most mar 24 ora hossz alatt nem indulok...] Talonban van me'g par oldal, amit majd meg akarok nezni, codechef, topcoder, codeforces, usaco), de me'g nem mertem mert igy is neha tul sok idomet elveszi... karacsonykor is a ketto kozul az egyik amugy kedvenc tipusu (havonta 1 het) versenyt hagytam a fenebe, jol le is pontozodtam.
    Bocs, hosszu lett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák