Új hozzászólás Aktív témák

  • SchMK

    tag

    A cég, amely nemzetközi viszonylatokban is egyre inkább erősödik, nagy elkötelezettje a dokumentumkezelési menedzsmentnek. Üzleti folyamatok optimalizálásával már évek óta sikeres résztvevője a piacnak. Menedzsment megoldásaikkal hatékony előállítást tesznek lehetővé nagyszámú, változó adattartalmú dokumentumok esetében. Teljes körű vállalati tartalom menedzsment rendszert és szakértelmet nyújtanak ügyfeleik részére.

    Feladatok:
    • A kapcsolódó termékek és technológiák funkcionális ismerete, azok funkcionális fejlesztésének koordinálása
    • A termék víziójának kidolgozása, termék-roadmap készítése és karbantartása, közvetítése a fejlesztőcsapatok felé
    • A termék által támogatott folyamatok megértése, segítségnyújtás az üzleti oldal igényeinek megfogalmazásában.
    • Az ügyfelek igényeinek precíz felmérése, értelmezése, ezek alapján a feladatok(backlogelemek) definiálása a fejlesztőcsapatok felé.
    • A termékkel kapcsolatos igények, leszállítandók ütemezése (sorrendezése), priorizálással kapcsolatos ütközések feloldása.
    • A „Product Backlog” karbantartása.
    • Együttműködés a megrendelőkkel és a fejlesztőcsapatokkal a szoftver-követelmények feldolgozásában, rendszerezésében, kidolgozásában
    • Szoftverfejlesztési iterációk támogatása, folyamatos jelenlét (pl. információnyújtás) a fejlesztőcsapatok felé.
    • A fejlesztőcsapatok által szállított megoldások formális átvétele az iterációk végén, a leszállított termék minőségének ellenőrzése
    • Segítségnyújtás a csapatok előtt álló akadályok gyors, hatékony elhárításában
    • Prioritások és a pénzügyi erőforrások felügyelete, felülvizsgálata
    • Kapcsolattartás a külső és belső ügyfelekkel, megrendelőkkel, felhasználókkal
    • Szoros együttműködés a fejlesztőcsapatokkal, a cég IT és Sales/Marketing szakembereivel.
    • A termék/release scope- és budget-felügyelete, üzleti-, scope- és budget-kockázatok kezelése

    Szükséges "softskill":
    Szükséges „softskill” (kommunikációs képesség, megjelenés, monotonitástűrés, pontosság) • Ügyfélközpontúság
    • Kiemelkedő kommunikációs készség
    • Csapatszellem, feladatszervezési képesség, rugalmasság, közvetlen személyiség
    • Fejlett és önálló problémamegoldó képesség, nagyfokú önállóság és kezdeményezőkészség
    • Rugalmasság, tanulási készség, széleskörű szakmai érdeklődés
    • Komplex rendszerek gyors átlátásának képessége
    • Figyelem a részletekre
    • Jó facilitációs készség
    • Fejlett tárgyalási és érdekérvényesítő képesség
    • Stressztűrés
    • Gyors és objektív döntéshozási képesség
    • Vezetői attitűd
    • Részletorientáltság
    • Konfliktus kezelés

    Kulcs kompetenciák
    • Releváns szakmai tapasztalat, 1-3 év
    • Tárgyalástechnikák, döntési technikák ismerete
    • Alapszintű pénzügyi ismeretek
    • Projekt- és release-menedzsment ismeretek
    • Fejlesztési tapasztalat Java vagy C++ nyelvben
    • Agilis alapelvek és módszertanok ismerete (Scrum, Kanban)

    Előnyt jelent
    • Workflow rendszer(ek) ismerete
    • Atlassian termékcsalád ismerete
    • CRM/ARP tanácsadói tapasztalat
    • Informatikai fejlesztési ismeretek
    • Projekt memendszeri ismeretek

    Szükséges nyelvtudás
    Tárgyalóképes angol nyelvtudás

    Heti óraszám
    40 óra

    Munkavégzés helye
    Budapest, 11. kerület

    Amit a megbízónk kínál
    •tréningek támogatása
    •nyelvtanfolyam
    •csocsóasztal, kiváló munkakörnyezet, jó megközelíthetőség

    Szükséges dokumentumok
    Fényképes szakmai önéletrajz