Aktív témák

  • kecso2009

    tag

    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni processzor fronton. Nagy dilemmába estem.
    Bevezetés képpen: Egy átlagos felhasználó vagyok aki szabadidejét a gépnél, játékkal, repülő szimulátorral (Xplane 11) üti el. Nos, eljött az idő hogy ujítsak egy I5 4460, 8 GB 1333MHZ Ram, ról valami erősebbre.
    VGA ami marad természetesen: Nvidia GTX 1060 6GB
    Hallottam ezt azt, hogy van ez a Ryzen meg ilyesmi, láttam az árakat árukeresőn és az alapján próbálom szmeléltetni az igényeim.
    Nos, mielőtt mélyebb vizekre eveznék, elmondom mi kéne: 16 GB Ram, 2666 MHZ, de ha Ryzen akkor 3000 Mhz.
    A kérdéses procik. Intel oldalon 1 féle fér bele a büdzsébe, ha kicsit szélesebb lenne akkor valószínűleg Intel 9600 K ra tenném a voksom az tuti.
    De mielőtt még meggyőznétek hogy inkább tegyek félre, szeretném kikérni a véleményeteket.
    Kék sarokban ott van, a I5 9400F proci, a bajom hogy 2.9 GHZ t tol alapon, de lehet OC-ni, nem tudom hogy gyári hűtővel érdemes e feljebb tolni mondjuk 3400 ra? Az ára jelenleg olyan 48 000 Ft.
    Piros sarokban jön a nagy kérdőjel.
    Szeretném a véleményeteket kérni először is, hogy mi a különbség az AMD RYZEN 2600, 2700 és a 3600 között. Leginkább itt arra lennék kíváncsi melyik érné meg ezzel a videokártyával, illetve megéri e a több pénz a 2700 vagy a 3600 as a 2600 as hoz képest? Esetleg mivel tud többet a sima 2600 hoz képest a 2600x?
    Kérlek mondjátok el, ami fontos nekem még, hogy melyiket választanátok? AMD Ryzen 3600 vagy az I5 9400F?
    Előre is köszönöm a válaszokat és a segítséget! :DD

  • Fecogame

    veterán

    Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

Aktív témák