Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz freeknight #3780 üzenetére

    Itt nem arról van, hanem hogy éppen nem abban a rasszista értelemben használtam, ennyi, hogy most valaki magára veszi valamiért, vagy máshogy érti, az már az ő problémája, nem az enyém, szokták mondani, akinek nem inge, ne vegye magára, akinek meg az, az inkább halgasson :DDD

    Amúgy figyelj csak, hogy őszinte legyek, nem hiszem hogy rasszisták voltak, gondolom ha nem a magyar vendégek loptak volna 90-100%-ban, akkor nem ilyen táblát raknak ki, na meg a másik, hogy érdekes mód, a 2/3 megint megválasztott magának egyfőtolvaj f@szkalapot, aki immár dupla annyiért lopja szét az országot, szóval igazából nem is csodálkozom az osztrákok ilyen volumenű válaszán, erről és a témáról pedig ennyit. A történelem során sajnos minden nép kiharcol magának bizonyos jelzőket, a németek ugye nácik, a magyarok meg tolvajok, mondjuk a zsidó az már más kérdés, mert az mentalitás alapján volt ott mindenhol és lépett be a pénzes szektorokba, de ha utánanéztek pl. rotschild-ék történetének, mindjárt egyértelmű, hogy azért gazdagodtak meg, mert mindig kihasználtak minden helyzetet, akár mások kárára, de pl. az előző két példára visszatérve, általában mindig egy-egy megválasztott vezető és az az által képviselt mentalitás alapján ragad a népre bizonyos jelző, illetve jelzők, az ilyeneket meg a hasonló hülyék választják meg, engem nem igazán érint, én ha elmennék pl. egy osztrák szállodába, biztos nem lopnék, de én inkább igazi magyar mentalitású vagyok, aki egyben szókimondó is, nem olyan mint az ország elcseszett 2/3-a, na de mindegy, zárjuk le a témát.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák