Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz blountex #46 üzenetére

    nincs QM3 "mellett", hiszen az a headset nem létezik, a psvr2 meg igen :P
    lásd még: "a QM2-t elcseszték, abszolut nem versenyképes a psvr2-vel, elavult szemét" :D

    CK. ha neked bejön, miért romlik el tőle a kedved, h mások kritikát fogalmaznak meg?
    neked ettől nem lesz roszabb.... aki meg nem döntött még, annak segítHET nem megvenni :D

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • Crus

    őstag

    válasz blountex #46 üzenetére

    Egész biztos, hogy 150 órás játékokat akarunk VR-ban? Ha igen, akkor lehet Skyrim, Fallout cuccokat... oh wait... van már egy RAKÁS játékhoz VR mod, pl. Hogwarts, Cyberpunk, csak bírd hardverrel.

    Amire én -és ahogy látom a többség- használni akarja a VR-t, az ilyen 1-2 órás etapok. Nem véletlen, hogy a MQ2 akksit is éppen erre találták ki, de aki annyira kemény, az 3rd party megoldással akár 5-6 órát is tolhatja egy huzamban.

    Az Alyx alapjáték nekem cirka 20 óra volt. Imádtam minden percét, de utána 3 napig pihentettem a szemem. Nem tudom, hogy mennyire jó ötlet VR-ra hosszú játékokat gyártani. Itt az instant élmény a lényeg, azt meg kismillió játék tudja, fentebb soroltam fel pár címet, azt mire valaki VR-ban kivégzi, az rohadt sok játékidő.

    Nem lesz a PS6 és a PSVR3 kompromisszummentes, mert akkor is olyan hardverrel fognak kijönni, ami relatív olcsón nyújt elfogadható szintet. Egy konzol a kompromisszumokról szólt mindig is.

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

Új hozzászólás Aktív témák