Új hozzászólás Aktív témák

  • haddent

    addikt

    válasz gaebriel #42005 üzenetére

    Semmi lenézés nincs, ha évi 2 játékot vennék (és nem azért mert pénzhiány és hülyén csinálom) akkor szépen felöltöznék fehér öltönybe makkoscipővel sétabottal beülnék a chryslerbe és betáncolnék egy 576- ba érte. De ha valaki, ahogy írod is, sok, vagy netán minden nagyobb játékot szeretne kipróbálni, az vagy él ezzel a lehetőséggel, vagy kapkod siet és ugyanúgy "bukik" a lemezes adásvételen.

    Én nem nézek le senkit, ha valakinek kényelmesebb a lemez, vagy gyűjtő és szereti fogdosni, szíve joga :R
    Egyedül a hülye indokokat próbáljuk cáfolni. Három darab hátránya van a megosztásnak: kell egy megbízható ember nyilván (de ettől vonatkoztassunk el, azért szerintem aki keres az talál egy megbízható hasonló igényű vállalkozót :DDD , macerás a fizetés (aki tudja mit csinál 2 perc alatt megvan, és még csak bankkártya adatot sem adtam meg a Sony -nak, duplán jó) és ha nincs PSN / interneted akkor aki megosztja, az nem tud játszani a játékokkal. Na most közvéleménnyel ellentétben ez az elmúlt fél évben !!1x!! okozott problémát nekem. Ennyit nekem megér már így is megspórólt 50 vagy akár több ezer Forint :R

    Nem akarunk mi rábeszélni senkit, csak másoknak sem kéne hülyeséget terjeszteni alaptalanul :R

Új hozzászólás Aktív témák