Új hozzászólás Aktív témák

  • Wlac

    Ármester

    válasz Wlac #276502 üzenetére

    Na, ahogy ígértem, íme az utángyártott kontroller beszámoló.

    Végül egy "Playstation 4 (PS4) Wired Compact Kontroller Narancs (Nacon)" (Konzolvilág név) kontrollert szereztem be, mivel papíron mindent tudott, ami nekem kellett.

    A fő eltérések a DS4-hez képest az alábbiak:

    - vezetékes
    - nincs lightbar
    - nincs sixaxis
    - nincs mikrofon
    - a joystickok kisebbek, alacsonyabbak, állítólag a Kontrolfreak kupakjai nem mennek rá

    Ez utóbbit YouTube alapján mondom, én nem élek ilyenekkel. A kontroller maga teljesen megfelel a célnak, problémamentesen tudtam játszani vele. Akit nem zavar a kábel, annak még ajánlhatnám is, azonban kb. 2 hete, laza egy hónap használat után már elkezdte a driftelést. Nem vészes még, de az Elden Ringben folyamatosan forog a karakterem körül a kamera, ha nem birizgálom a jobb joystickot, illetve most már az Uncharted 4-ben is szépen lassan megy balra a kép, ha a fedezék mögött nyugiban vagyok. Szóval ez zsákutca volt, ha legközelebb arra járok, viszem is vissza a Konzolvilágnak.

    Tényleg nincs a piacon semmilyen olyan kontroller, ami garantáltan nem fog driftelni pár évig? Azért hihetetlen ez nekem, mert az egyik PS3 kontrollerem kb. 4 év aktív nyüstölés után sem driftel.

    “A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

Új hozzászólás Aktív témák