Új hozzászólás Aktív témák

  • RZozo

    aktív tag

    válasz opr #265651 üzenetére

    Jogos a megjegyzés. De ahogy néztem úgy elszálltak az árak, hogy, 95-100k-ért kínálják a használt PS4 Pro konzolokat, amire még van valami garancia. 85-ért 1 hónap garanciával kínálnak 7016B verziót és nem is engedett belőle a tulaj.
    A legolcsóbb helyen a PS4 Pro jelenleg normális, hivatalos boltból, nem sufniboltból 125k.
    140k-s comagból a játék kb. 20-25k + egyéb kedvezménnyel 110k-ra jön ki a csupasz konzol.
    Hogy jövőre mennyit esik a PS4 ára, azt nehéz megjósolni. Ha az lesz, mint idén, akkor inkább emelkednek az árak, köszönhetően a forintunknak.
    Tavaly bármelyik konzolt feleennyiért tudtam volna venni, mint most állnak az árak, de nem tavaly van.
    Ahogy nézem, itt inkább a játékok árai lesznek a jövőben meghatározóak.
    A konzol árak teljesen mindegy is, hogyan alakulnak, azt jó eséllyel egyszer kell megvenni és használni.
    Az egész Playstation felé kacsintgatás úgy indult, hogy nem tetszett a nextgen Xbox konzol. Nem jön be a hasáb forma.
    A PS5 jobban bejött, habár a mérete itt is kihívást jelent az elhelyezésnél, főleg a kontroller tetszik. PS-nél kipróbálnám a VR-t is (az Xbox kinect amúgy is zsákutcába jutott már régen), emiatt szereztem egy VR pack-ot is játékokkal.
    PS4 lehet, hogy megy is a gyerekszobába, ha netán megjönne valamikor a PS5. Így nem feltétlenül a későbbi eladás a cél.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák