Aktív témák

  • Enclave

    aktív tag

    Hát erre a teljesítményre kiváncsi leszek és főleg az árára is... :U

    Bár ezek után nem értem, miért nem gondolkozik el az Ibm, hogy betörjön a PowerPC-vel az asztali gépek piacára egy kis többlethaszon fejében... ;]

    A teljesítményre visszatérve, én előbb megnézném ezt a gyakorlatban is.
    Anno asszem a Ps2-ről írták, hogy milyen brutál meg sokkal jobb mint egy akkori Pc (most sem tudom igazán,hogy mihez viszonyítsak) viszont azt is említették,hogy baromi nehéz és bonyolult programozni és hogy a Gta3 akadt rajta (utóbbit nem tudom mennyire igaz)

    Amit nem értek, hogy mihez kell ilyen ''erő''? :F (ha már játékkonzolról van szó)
    Szoftveresen akarnak emulálni pixel shader 3.0-at? Vagy már vannak olyan játékok amiknek 4.0Ghz-es többmagos procik kellenének(a videokariról nem is beszélve)? Vagy már Oblivion 2-re készülnek? Esetleg Stalker 3-ra?
    Vagy minimum 5 évre tervezték ezt a konzolt? Vagy ha már lúd legyen kövér alapon beleraktak egy szerverprocit? Vagy így akarnak felvágni a többi játékos és cpu gyártó előtt?
    Tudtommal a mai pc-s játékok esetében a videokari teljesítménye és tudása sokkal fontosabb mint a proci, ha az fps kerül szóba...

    Remélem akad valaki, aki tisztázni tudja ezeket a számomra... :F

    Semmi sem állandó, csak a változás.

Aktív témák