Új hozzászólás Aktív témák

  • Nashaba

    tag

    Akit érdekel esetleg annak jó opció lehet a Phoenix OS ami egy Android x86 variáns - sokkal jobb a játék sebessége vele. :)

    ZedMester: IGen, sajnos elbaltáztam, mert becéloztam és nem jött elő akkor. Mire visszavettem a célzást kinyitotta az ajtót és már kb. veszett volt mert előnyben volt és én is inkább soroztam, pedig lehet jobb lett volna visszabújni. Viszont előtte volt egy jó killem, arra büszke vagyok: fentről egy ház felső emeletéből becélzott egy srác és azt hittem, ott végem. Visszavonult tölteni, amennyire tudtam felgyógyítottam magam és besurrantam az ablak alá. Nem volt nálam rendes gránát már sajnos (el kellett használjam valakire, akit végül elkapott a kör de majdnem elvitt engem is) csak egy füst. Gondoltam: ezt ő úgy sem tudja, így bedobtam neki én pedig elindultam felfele a lépcsőn. Hallottam hogy előtte gyorsan elszaladt így már készenlétben álltam: teljesen lefagyott, gondolom a robbanástól és a sercegéstől nem hallotta hogy jövök és így elkaphattam. Ő volt az ötödik és egyben utolsó killem abban a körben. :DDD Néha úgy elmondanám nekik, hogy jó meccs volt, ne csüggedj,

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák