Új hozzászólás Aktív témák

  • Golden9

    addikt

    Pffff, de utálom ezt a játékot. Még szerencse, hogy nem vettem meg :DDD .

    [ Szeretkezve ]

  • Beniii06

    őstag

    (#1409) MasterMark

    Nem kapod meg "ugyanazt",

    De a világgarancián kívül, ugyanúgy mennek rajta az alkalmazások, képzeld el van rajta Youtube is, Pubg, sőt ha csak a számokat nézzük, sokkal több alkalmazás érhető el rá, így írhattam volna, hogy többet is kapsz érte:

    "As of the fourth quarter of 2019, Android users were able to choose between 2.57 million apps, making Google Play the app store with biggest number of available apps. Apple's App Store was the second-largest app store with almost 1.84 million available apps for iOS." [link]
    Ja és ami a legfájóbb, hogy nincs rá ph app. :DDD

    Otthoni VPN-t iOS-en is tudsz használni.

    Ez igaz lenne, ha menne rajta a Layer2, de ugye ahhoz rendszerszintű hozzáférés kell vagyis nem tudja.

    Többféle terminál emulátor is van, ugyanúgy elintézhető szinte minden.

    Megnézem, hogy melyik "eszik" meg linuxos parancsokat. Amiket láttam normálisabbakat, azok mind fizetősek voltak.

    Az iPhone kisebb akksival is ugyanaddig bírja

    Persze, majd összehasonlítjuk a battery time-okat, azután lenne pislogás, hogy minimális használat mellett hetente elég egyszer töltenem a telefont, de az előző is redmi note 4 két napot bírt ugyanolyan használat mellett.

    A fotózás nem csak a felbontástól függ, az optika minősége, a lencsetagok kidolgozottsága számít.

    Vagy épp csak az határozza meg, melyik képet céleszközzel csinálták vagy mobillal, ahogy már írtam, az számít mennyi információt tud eltárolni az eszköz egy pixelbe. Egy régebbi sima, digitális fényképezőgép simán jobb, szebb képet készít, mint a telefonod.
    Ebbe nem tudom miért kellett belekötni, ez tény.

    Az optika minősége szerintem nem ér meg 3 telefon árát, főleg akkor, ha évente összesen nem készítek vele 10 képet.

    A híres software-ről annyit, hogy már jött ki pár frissítés, ami a telefonálás funkciót blokkolta, elég vicces ez egy Iphone esetében nem?
    Mindig arról szólnak a hírek, mennyire jó, hogy kijön egy új SW fő verzió, utána kiderül, hogy javít egy bugot, de csinál helyette másik hármat.
    Az milyen már, hogy az értesítési savról nem tudod kikapcsolni a wifit/bluetootht, hanem csak pihentetni, ami naponta visszakapcsolja magát, hogy merüljön az eszköz? Külön be kell menni a beallításokba, hogy teljesen ki lehessen kapcsolni(áthúzott ikon és nem a kiszürkített változat).

    Vagy lehetne említeni, hogy a Siri általi "hallgatózásokat" eladták külsős cégeknek és akkor is vettek fel vele hanganyagot, amikor nem tudtál róla, de volt az is, hogy a "híres" SW-be beépítették, hogy idővel minél hamarabb jelezze az akkumulátor feltöltöttségét, veszítve ezzel a kapacitásán, hogy minél előbb vegyél új modelt, de ugyanúgy lassították a cpu-t is. :C

    Van rá retro konzol ugyan, de minek, ha nem támogat kontrollert, ezt is csak most hozták be, de ha nem lenne MS és Xcloud, akkor most sem támogatná BT-n.

    A kernel már több éve képes lett volna "otg-s" eszközöket kezelni, csak nem volt érdekük megcsinálni és most előadták, mint újdonságot, amit az android 4.4-es telefonom már tudott(pendriveot kezelni, mindenféle műveletre, usb-s egér, bt kontroller) stb. vagy említhetni lehetne a belső tárhely kezelést, az is újdonság itt, ami már android 1.6 alatt is működött. :C

    Ha ezek után is csúcs kategória, az a te dolgod, engem biztos nem tudsz meggyőzni miért is jobb ez egy átlag embernek átlagos használatra 4-szeres áron, mert hogy a világgarancia nem ér ennyit, az is biztos.

    Ahhoz képest, hogy "nem sértődtél meg rajta", miközben nem is neked címeztem, egész jól kifejtetted a véleményedet és nem többet. Idézzél akkor mi volt a sértő benne, ugyanis akinek írtam az nem sértődött meg rajta, nem is volt ilyen célom, csak neked esett rosszul úgy látszik.

    Előbb ki kellene próbálnod egy normális MIUI-s készüléket, azután rájönnél mennyi minden testre szabhatóságról maradsz le a "zárt" rendszer miatt, ami fájó lehet súlyos összegek kiperkálása után elhiszem.

    Én nem a levegőbe beszélek(veled ellentétben), van tapasztalat mindkét rendszerrel(iphone-om ugyan nem volt, de más ios eszközöm igen) és számomra egyértelmű melyik tetszik jobban. Ha leírom a tapasztalataimat, az már "tárgyi tévedés"? Ne nevettess már. :DD :C

    "Got any other secret weapons?"

  • MasterMark

    titán

    válasz Beniii06 #2 üzenetére

    Tárgyi tévedés = tényeket rosszul tudsz.

    Nem írtam hozzá véleményt.
    Lehetett volna, de nem írtam. Csak a tényeket javítottam ki, amiket rosszul tudsz.
    Nem értem hogy kevered ezt össze a véleményemmel, amit nem írtam le (csak hozzáképzeled).
    Megsértődni meg min sértődtem volna meg? Maximum azon lehetett volna, hogy rosszul tudott tényekre támaszkodva fejtetted ki a saját véleményed.

    Most is van pár, megint nem írok hozzá véleményt, mert nem célom meggyőzni semmiről, csak legyen itt helyesen is:

    ”ugyanaz”: itt az apróságokra gondoltam, hangszóró minőség, rezgő motor minősége, kijelző minősége anyaghasználat, stb. Ezt Androidos telefonon is megkapod, de csak hasonló árkategóriában.

    VPN: megy rajta a Layer 2, jelenleg is azt használom. Ahogy írtam oprendszer szinten tudja beépítve az L2TP-t.

    WiFi: a vezérlőközpontra gondolsz, nem az értesítési sávra. Onnan azért nem kapcsolja ki, mert a wifire szükség van a szolgáltatásokhoz, mint AirPlay, AirDrop, stb. Ezt a beállításoknál ki is írja ha kikapcsolod. (Ökoszisztéma fenntartása.)

    Kontroller: nem most hozták be, és nem az xCloud miatt.
    Eddig is elérhetőek voltak kontrollerek amik működtek iOS-el (MFI). iOS 13 óta pedig a Playstation Dualshock 4 és az Xbox One kontrollerét is támogatja.

    ————

    Ha szeretnél véleményt is olvasni akkor jelezd, akkor leírom mit gondolok az egészről. Akkor talán meglátod mi a különbség aközött amikor a tényeket javítom, meg amikor a véleményem osztom meg. (Értelmét egyébként nem látom, ezért sem írtam véleményt eddig sem.)

    ui: mennyi minden testre szabhatóságról maradsz le a "zárt" rendszer miatt
    Például? Eddig egyik sem stimmelt amire azt hitted úgy van a zártsága miatt.

    [ Szerkesztve ]

    Switch Tax

Új hozzászólás Aktív témák