Új hozzászólás Aktív témák

  • Bobó_20

    aktív tag

    válasz Csokishurka #17021 üzenetére

    Duo partnerem szintén CoD-on nevelkedett és azóta is verem a fejébe, hogy ez nagyon nem ugyanaz. Itt nincsen spray and pray, és nem okvetlenül találsz is, ha a célkeresztben van valaki. :DDD

    Gyorstalpaló:
    - van bullet drop
    - a fegyverek szórása random, a recoil kompenzáció rövid burst-ökkel történik (AK 1-4 single shotban, 5.56-osok 4-5-ös burst, M16-ot én csak single shottal használom)
    - általánosságban az előzőhöz: compensator és angled grip, ahol csak lehetséges és 100-150 méterig jó vagy full-autoban, 250-300-ig pedig single shotban
    - érdemes figyelni milyen gear van az enemy-n (3-as sisak, de nincs rajta mellény, inkább testre célozz)
    - ha ingame ládákra gondolsz, akkor azok minden szűkülés után esnek repülőből
    - környezetedről a legtöbb infó > lövöldözés égbe-világba (kezdőként nem érdemes szerintem 400m fölött rálőni mindenkire, mert csak kiteszed a fejed fölé a táblát: ITT VAGYOK)
    - és a legfontosabb: attól, hogy van fegyvered és viszonylag jó geared, nem leszel John Rambo, szituációfüggő mikor kell lőni és mikor éri meg inkább várni szép csendben, ezt majd kitapasztalod :D

    Egyébként: ugorj zsúfoltabb helyekre, amíg meg nem unod és ki nem tapasztalod a kezdeti hülyeségeit a játéknak, valamint lőni is hamarabb megtanulsz, ha van kire. :K

Új hozzászólás Aktív témák