Új hozzászólás Aktív témák

  • Bobó_20

    aktív tag

    válasz BaLee #15041 üzenetére

    150 óra körül járhatok és most kezdünk care package-t vadászni, nem azon múlik a győzelem (nyertünk már duoban m16-al másodlagos fegyver nélkül is). Kezdetben nem hátrány akár egységnyi idő alatt minél több területet bejárni sem, nagyobb az esélye ugyan, hogy tűzharcba szaladsz, de pont az a lényeg, hogy sokféle szituációt, területet viszonylag hamar megismersz. Én az elején célzottan elhagyatott helyekre ugráltam, kiismertem a mapokat, fegyvereket. Most tartunk ott duoban, hogy simán vállalunk már egy sulit, vagy Haciendát, mert 10/10 ugyan nem éljük túl, de az esetek felében már bőven. Érdemes gyakorolni a pisztolyokkal is, sok esetben pisztollyal irtunk ki jó pár embert. Szerintem jelentős fejlődést lehet elérni azzal is, ha megnézed a death camet és kiértékeled mit rontottál el (például nem mindig éri meg fejre célozni, vagy adott szituációban merre kellett volna mozognod, hogy ne lássanak meg). Plusz rengeteg videót találni, ami magyarázós és így sokaknak unalmas, de rengeteget lehet tanulni belőlük. ;)

Új hozzászólás Aktív témák