Új hozzászólás Aktív témák

  • Bajtars

    csendes tag

    Vásároltam egy Pinnacle 500-USB digitalizálót, ezzel a Studió 10 magyar nyelvű változatát kaptam. Ezzel a verzióval még egy normálisan működő DVD-t nem lehetett készíteni. Ami egyáltalán összejött, azt nem lehet minden típusú asztali lejátszón futtatni. Pl. egy olcsó Orion lejátssza, a drága Panasonic nem. A szomszédé sem.
    Sok hibája van. Menüt csak egyet enged. Ha képjavítást aktiválok, az előnézeti kép is szaggat stb. Lemezkészítés közben létrehoz olyan fájlokat is, amit később nem lehet letörölni. Maga a törlés parancs lefagyasztja a programot, a gépet. A program uninstallja után sem lehet törölni. Vagy más op-rendszerről butolsz, akkor megy a törlés, ha erre nincs lehetőséged, törlöd a particiót.
    Eddigt a 9-es verziót használtam probléma nélkül digi kamerával. Az USB 500-al a 9-el nem tudok felvenni. Nem jelenik meg az előnézeti kép, a hang átvitelhez pedig nem lehet kiválasztani az USB 500-at. Maradt az a megoldás, hogy a VHS anyagot felveszem AVI-ban a 10-essel, de a 9-el dolgozom fel. Ha a 10-es csak erre jó, az elég baj, mert sok helyet foglal.
    Tudtok valami jobb megoldást? :(

Új hozzászólás Aktív témák