Új hozzászólás Aktív témák

  • penge111

    addikt

    válasz Bogyi007 #39 üzenetére

    Tudom, én most hirtelen a legfontosabbat osztottam meg. Hiszen nincs más amivel ennyit, akár 100-300 millát össze lehetne szedni. Mint mondtam 30 oldalas pdf van hozzá. Mi is most kezdtük, van ami még számomra is homály. Upgradekről annyit, ebből 6+3 van, ezt ha engedi a bajnokság szervezője, akkor hasznalhatò. 2+1 upgrade hasznalhatò. Ezek fejleszthetőek, minél többet használod annál magasabb szintű lesz. A legfontosabb közülük, az idő visszatekerés, pl ha a golyó leesik, egy rossz lökês miatt vissza lehet pörgetni az időt, természetesen ez limitálva van, vagy pl a golyó megtett útja után is jar pont, a bumberek több pontot adnak. Több ideig van back ball, ha az elején nagyon hamar elveszíted a labdat, akkor x ideig visszaadja azt stb.

    Ui: persze csinálhatunk olyat is, de más is szervezzhet nyugodtan. Azt mondja meg valaki, hogy melyik táblákat érdemes megvenni. Nekem ilyesmi kellene, amiben a minijatekok ilyen jok, mint itt. Pl ez a Fish Tale asztal annyira nem jön be. Tehát főleg azok tetszenek, ahol a golyóval kell megcsinálni a minijátékokat, és nem a pontkijelzőn.

    PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

Új hozzászólás Aktív témák