Új hozzászólás Aktív témák

  • MaddeNNNN

    őstag

    válasz Hege1234 #29869 üzenetére

    Szia!

    Én a héten vettem egy 70PUS8505-ös TV-t még az akciós 260k-s áron. Tegnap volt időm kipróbálni.

    Ez az első "okostévém", volt is nagy ámulat amikor meghozták és kibontották. Futárnak is mondtam hogy ez kurvanagy, bólogatott ő is.

    Nagyon bejövős egyébként, kellett némi finomhangolás a színekkel és a mozgással de sikerült úgy gondolom jól belőni. Rákötöttem egy Edifier 1280T hangfalpárt jack-kel. Sajnos a saját távirányítójával nem lehet állítani a hangerőt, de a hangfaléval lehet.
    Az amibilight állítható, hogy a képet kövesse, hangot, lehet az erősségét sőt még azt is tudtam állítani egy frissítés után, hogy mögötte milyen színű a fal és ahhoz igazodjanak a színek. Ki is tudod kapcsolni természetesen, bár akkor meg minek ilyen TV.. :)

    Egyelőre ami negatívumot észrevettem az a már többször felhozott sötétebb 4 sarok, de tartalom nézés közben észrevehetetlen. Illetve 1 db halott pixelt sikerült találnom a jobb felső sarkában, de azt is csak akkor vettem észre amikor 10 centire volt tőle a fejem.

    Ja meg fűt mint az állat, télen azt hiszem nem kell bekapcsolni a fűtést :D

    To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

Új hozzászólás Aktív témák