Új hozzászólás Aktív témák

  • xEon1337

    őstag

    válasz MrPetya19 #156 üzenetére

    Nyugodtan kérdezz, aztán ha tudok, akkor válaszolok! :)

    Ami hirtelen eszembe jutott, hogy ha rendes hűtőt rak az ember a CPU-ra, akkor érdemes a felső 4/8 pines CPU tápcsatlakozót még az alaplap behelyezése közben bedugni és csak utána lecsavarozni a lapot, különben nincs az a kéz, ami utána hozzáférne. (Nekem ezért le kellett vennem a hűtőt és újra visszarakni, ami a Cryorig H7 elcseszett felfogatása miatt egy 20 perces kiadós k.anyázás volt.
    Annak ellenére, hogy a ház ITX, azért nem kicsi, köszönhetően a vízhűtés opciónak, de ugyan ez elmondható a mATX-es verzióról is, ott is el tudnék tekinteni a felső légüres tértől, mivel nem fogok vizezni. De ugyanakkor éppen azért választottuk ezt a másik befutó Cougar QBX (Kaze) helyett, mert a mérete miatt jobban szerelhető és sokkal jobb a légáramlása, nem főnek meg benne a dolgok.
    Amit korábban is említettem, egy 200 mm-es ventilátort nem lehet halkra megcsinálni, annak mindig lesz hangja, szóval aki csendre vágyik, ezt le kell cserélje két kisebbre. Szerintem lehetne egy kicsit keskenyebb is a ház, de gondolom akkor meg nem lehetne rendesen beszerelni a radiátorokat a vízhez.

    Ha ITX-ben gondolkodsz és nem a ház mérete a legfőbb szempont, akkor ár/érték arányban szerintem jó vétel. Rendes tápegységet is fogad, szinte bármekkora CPU hűtő és VGA belefér és sokkal olcsóbb, mint az NZXT Manta.

    "Less but better" - Dieter Rams

Új hozzászólás Aktív témák