Új hozzászólás Aktív témák

  • varsam

    őstag

    üdv

    tudnátok véleményt mondani erről a gépről? [link] Ez Pécsett helyben lenne. Itt egy másik is amit még néztem: [link]
    Régóta bejönnek ezek a Passatok és tényleg csak jókat olvasni róluk, szeretnék birtokolni már lassan egyet :)

    Tudnátok segíteni, hogy vásárlás után milyen költségek jönnek még egy ilyen autóra? Gondolok itt:
    olajcsere, szűrök (olaj, lég, pollen), fékek (betét + ha kell akkor tárcsa, olaj), fűtőmű, vezérlés stb.. kb milyen nagyságrenddel kell számolnom? Ha kilistázná nekem valaki kb árakkal, annak nagyon örülnék.

    1 millát szánnék az autóra, ezen felül lenne még 3-350k-m minden másra így rögtön, plusz havonta azért tudok félretenni 50-100k között, attól függően mekkora lábon élek :D Elég?

    Amúgy mi a különbség a 90 és a 110 lovas változatok között? a 20+ lóerőn felül :) PD-kkel mi az igazság? Sokan mondják h kerüljem, mások h nyugodtan lehet venni és sok konkrét hibáról még nem olvastam, de lehet csak rossz helyen néztem. Mibe kerül egy esetleges PD-s hiba javítása?

    köszi előre is!

Új hozzászólás Aktív témák