Új hozzászólás Aktív témák

  • 8th

    addikt

    válasz rob210 #27666 üzenetére

    Ácsi. Sosem állítottam azt, és sosem győzködtem - sem itt sem máshol - senkit arról, hogy egészséges lenne a sok dízel autó. Nyilvánvaló, hogy nem így van. Évek sőt évtizedek óta tudjuk, hogy erősen egészségkárosító hatásúak az elégetett üzemanyagokból felszabaduló szilárd részecskék és gázok. Ha végigsétálsz egy vidéki kis falu főutcáján és gyönyörködsz a téli havas tájban, a fatüzelés miatt több finom szemcséjű szénport lélegzel be mint ha kiülnél 15percre egy kempingszékkel az Oktogonra. Ezt nem én mondom, mert én ehhez tök hülye vagyok. De ha egy "fő-fő atyaúristen" szakorvos lenyilatkozza ezt a tévében akkor biztosan így van. Megismétlem: nem azt mondtam, hogy nem káros. Azt mondtam, hogy engem nem izgat különösebben. Lassan már ne egyen, ne igyon semmit az ember, de napra se menjen mert bőrrákos lesz, de levegőt se vegyen mert tüdőrákos lesz. Cukrot, édesítőszereket, fűszeres kajákat se egyen mert vastagbélrákra hajlamosít stb. Bakker hát így nem lehet leélni egy életet, hogy folyton azt lessem mikor mit ne! mert ez meg az lesz. Úgy vagyok vele a halál is csak olyan mint a szarás. Ha menni kell hát menni kell nincs mese. Ha lejár az időm akkor megyek én is. Ha 40évesen akkor 40évesen. Ennyi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák