Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    elkezdtem kutakodni bontott abs kockák után, amiről majd át tudom tenni az elektronikát a saját kockámra
    javíttatni nem szeretném elküldeni a jelenlegit, mivel szakadás nincsen benne (így megmondom őszintén nem tudom mit tudnának rajta "javítás" címszó alatt elvégezni) -kaptam is ajánlatot rá 45k ért

    Bontott darabokat nézegetem (nem vagyok híve, de most ez van) ugye azt mondták + gondoltam is, hogy ugyan az a cikkszámú abs tömbről át tudom tenni az elektronikát -én balga elfelejtettem fotózni az elektronikát, amikor lent volt, de a tömböm cikkszáma az az 8E0614111AH, ilyen egységekre is kaptam ajánlatot, de a közelemben lenne egy AJ végű ugyancsak komplett egység

    a kérdésem felétek az lenne, hogy az AJ tömbről is jó lehet az elektronika -feltanítás és mi egyéb nélkül- vagy csak és kizárólag az AH végű tömbről tudom gond nélkül át tenni az elektronikáját a kockámra?

    nem szőröznék ennyire ilyesmin, de sajnos kaptam már egy-két bontott dolgot olyan állapotban, hogy még a garázsba papírnehezéknek sem használtam volna, nem hogy pénzt merjek érte kérni, így ezért a kérdés, mert ha az AJ végű is jó lehet nekem, akkor azért el tudnék menni személyesen

    köszi előre is a segítségeteket

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák