Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    válasz Brumi˘ #134021 üzenetére

    köszönöm

    molnarpeter: nekem a teflon mint olyan szimpatikusabb lesz, de győzött a vegyes szimering

    továbbá:

    nézelődöm még a vezérlésszettek tájékán is, de mivel az előző tulaja által át lett alakítva a vezérlés felfogatása (olcsóbb fajtára szerencsére) az autón, így a sokat emlegetett inából sajnos nincsen számomra megfelelő szett
    eddig bárdinál dayco szett (teflonos erősítéses) felelt meg az összes kritériumomnak.
    Ez jó féle? :)

    Az a "problémám", hogy amit még láttam, abban az volt a furcsa -a képeken- hogy hiányzott róla a 2db anyából (amivel az feszítőt és a görgőt húzom rá a blokkból kiálló tőcsavarokra vagy hogy nevezzem őket) és különböző szettekben a fényképen 1 anya volt ill egy hosszabb csavar, de gondolom az nem lenne jó nekem....

    szépen megszámoltam a fogak számát is a szíjon, az 120, szépen megmértem a szíj hosszát is az 1143mm és a vastagságát is az pedig 30 és mindezeket beírva teljesen koppra a dayco szett jött ki ezekkel a feltételekkel.
    Nem tartok tőle, mert azt sem egy "bárdi, vagy unix" márkának ismerem, de azért gondoltam kikérem a tanácsotokat.

    A történet mellékvágánya az az, hogy az én autómnak a vezérlését át lehet alakítani úgy, hogy azt a patronos feszítőrészt kiszerelik és egy másikfajta feszítővel helyettesítik. Ezt kb. az elején sejtettük Mágival, de most hogy szétborítottam az autót így már teljesen meg is bizonyosodtam róla :) érdekes dolog, elsőre meg is ijedtem tőle, de utána örültem neki, hogy nem kell azt a plusz feszítőt megvennem.
    A patronos feszítő helyére "tömködtek" az előző cserénél egy darabból álló szivacsot, ami már azóta teljesen szmötyis lett így szinte elporladt.... azt pótoljam? tud ott befröccsenni esetleg víz vagy ilyesmi, vagy hagyjam csak úgy, a védőburkolata úgy is védi a dolgokat?

    [ Szerkesztve ]

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák