Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    válasz tomcsi23 #104996 üzenetére

    okés csak pipa voltam és nem vittem vissza, most több hónap távlatából nem is fogom

    igazából azért is bosszant a dolog, mert fékezni nagyon faszán fékez, azzal nincsen semmi de semmi hiba, megáll fog mint az állat -és ugye mondtátok, hogy ez bekopásnál még jobb is lesz.

    Nade amikor szépen gurulok a kocsibeállónkhoz vagy kereszteződéshez, vagy szépen adagolnám a fékhatást, hogy hallom hogy valami elkezd berregni és kattogni és ez picit idegesítő :) van akkor is fék, ha jobban rálépek el is hallgat a berregés is és a kattogás is, csak idegesítő

    de szerintem valamit rosszul dugtak össze, amikor cserélték a porvédőt a féltengelycsuklón.... bár adná az ég, hogy csak ennyi legyen.... de majd meglátjuk, ha lesz szabadidőm melléülök és kihúzom összedugom, ha az sem akkor pedig rendelek egy fekete kábelt és kérek tőletek segítséget (főleg Mágitól :B ), hogy mit kell meglogolni ehhez

    kábel kérdésben:

    1

    2

    3

    4

    melyiket vegyem? melyik jó nekem?

    [ Szerkesztve ]

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák