Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    válasz Mágus2 #103989 üzenetére

    látod nem magamat szeretném védeni, és nem is az autót fényezni, de jól esett amikor mondtad, hogy egészen egyben van a gép, csak ugye kuplung és kettőstömeg csere kell, no ezek meg is voltak és azóta egyben is van.

    De és most jön az igazán de

    az pedig az, hogy amiket látok 400-500-600ért meghirdetve valahogy már a képekről sugárzik, hogy nincs meg az az "összhatás" jó értelemben vett összhatás, ami pl. az enyémnél ránézésre is megvan.... most ez lehet, hogy sajátautóimádat, de pl amikor a talin körbenéztem csupa tip top vasat láttam, és ne mondja már azt nekem valaki, hogy ezeket hangyafasznyi áron meg lehet kapni ugyan úgy a bujtatott apróhirdetésekben, mert nem :) csak ezzel senki nincs tisztában és sajnos nem is lesz, mert aki keres az minél olcsóbban keres, és a végén csodálkozik, hogy hopp előjön ez, hopp előjön az és szépen végigszámolja, hogy talán ha várt volna ill. áldozott volna rá egy picit többet, akkor már egy jobb gépet is összeszedhetett volna és nem a szerelőnél áll és vadássza hozzá az -akár kétes eredetű bontott- alkatrészeket

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák