Új hozzászólás Aktív témák

  • The DJ

    addikt

    No, reseteltem a kódokat, szerencsére a nagyja el is tűnt. Ami maradt az a Xenon lámpával kapcsolatos:

    Address 55: Xenon Range
    Controller: 4B0 907 357
    Component: LEUCHTWEITEREGLER D003
    Coding: 00006
    Shop #: WSC 02325
    2 Faults Found:
    01539 - Headlights Not Adjusted
    35-00 - -
    00776 - Level Control System Sensor: Left Front (G78)
    31-00 - Open or Short to Ground

    A tünet: Nem szintez magától, bár ezt a vagcom diagnosztika előtt is tudtam. Elvileg a G78-as szenzor a ludas, ezt meg is lestem, szét is húztam a csatlakozót, meg is mozgattam, de semmi változás. Utána még nyomkodtam a vagcomot és sikerült gépen keresztül fel/le mozgatni a motorokat a tesztek segítségével, tehát azok biztosan működnek és jól is tették a dolgukat. Ami még fura volt, hogy ilyen 0.5V-os feszültséget írt az első szenzorokra, ez pedig szerintem nem okés. A hátsók értéke valamivel több volt emlékeim szerint, de nekem az is fura volt.

    Más probléma: Nem megy az ablakmosó folyadék spriccelés sem elől, sem hátul. Ablaktörlőzni tudok, de ha magam felé húzom a kart, akkor nem jön a lötyi és a motor búgását sem hallom. Ezen kívül nem megy a Xenon mosó sem, nem ugranak ki a kis bizgerék a lökhárítóból. Arra gondoltam, hogy ezek talán egy relén vagy biztosítékon vannak és talán ez lehet a gond. Ja, és a hátsó ablaktörlő motor sem megy a kar hátra lökésével. Tehát itt valami globálisan el van cseszve, de nem tudom merre induljak. Melyik relét vagy biztit nézzem meg? Hol érdemes kezdeni a probléma felgöngyölítését?

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Új hozzászólás Aktív témák