Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz atos19881101 #100965 üzenetére

    Ezt tegnap vettem észre, addig nekem is ilyen hülyeségeket írogatott: [link]

    Kalandor: Az elején én se tudtam, hogy pontos-e, mint utóbb kiderült, nem volt az, pl fedcomp 7.5-ös értékére 6.78 volt a betankolt, de mint írtam pár napja, a fedcompot hozzáigazítottam a valós értékhez, mert ilyen lehetőség is van. Nyilván én sem kattingatással, meg saccolással döntöttem el, hogy márpedig annyi, hanem csurig tankolással. Ott nincs mellébeszélés, ha kicsöppen, akkor tele van, bizonyos km után pedig újra kicsöppenésig. Mivel ezt a csurigtankoláson túlmenően ugyanoda visszaérve mindig meg tudtam tenni, még az sem áll meg, hogy máshol másképp habzik az anyag, nem ugyanolyan vízszintben álltam, más volt a légköri nyomás, sűrűbb az anyag, stb. Mivel egy ellenőrzés jellemzéen aznap be is fejeződött, maga a betankolt anyag is ugyanaz volt, ugyanabból a tartályból, sőt, ugyanarról a kútfejről is. Pl a shellen, ahol mostanában tankolok, a legbelső kútoszlop balos, de nekem jobbról van a nyílás, egyféleképp lehet megállni, hogy kiszállni is ki lehessen, a cső is épp elérjen, és emiatt a kényszerhelyzet miatt egyik kutas se akarjon zsonglőrködni a kocsimmal... Igyekszem biztosra menni, mielőtt állítok valami. :K
    Ezért is volt az, hogy én egy idő után nem kételkedtem a számolás pontosságában.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák