Új hozzászólás Aktív témák

  • Qorthral

    őstag

    Hát nem ez volt életem versenye...
    A Ferrari hétvégéjét egész végig a pech, a rossz döntések és a versenyzői hibák uralták felváltva, míg a Force India vs. Williams kérdésben hosszas tanakodás után a Williamsre szavaztam. Utóbbi nagy hiba volt, de ki tudta előre, hogy Bari megint nem bír magával? :)
    Kb 35 pontot buktam csak ezzel... A Ferrarival talán még többet.

    De ilyen a játék, egyszer fent, egyszer lent, remélem egyenesbe jönnek 1-2 futamon belül a dolgok. Így legalább szorosabb a liga.

    Gratulálok egyúttal a Liga élmezőnyének (első 8 helyezett), mind sokkal jobb hétvégét zártak nálam, jó döntéseket hoztak. :)

    b-type: Most indul igazán a komoly meccs az első helyért, ahogy a VB cmért is Hami és Webbo között ;) Azért nagy szerencséd van 2 futam óta Webberrel. Biztos Vettelen is gondolkoztál, amikor döntöttél. :) Arról nem beszélve, hogy mekkora bukás lett volna, ha visszacseréled Spa-ra Vettelt. :) Jól döntöttél!

    Saját magamtól idézek, a Magyar Nagydíj után írtam:
    "Egyébként érdekes és egyben nehezíti a játékot, hogy jelenleg nem lehet biztosan megmondani, hogy a következő versenyeken a Renault, a Williams, a Force India és a Sauber hogy fog szerepelni, főleg persze egymáshoz képest (ár/érték arányban). Megtippelni is nagyon nehéz. Ez a játék szépsége "

    Hát nagyon igazam lett, és bármily szép is így a játék, én most jól ráfáztam :)

    De nem adom fel! :)

    [ Szerkesztve ]

    PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

Új hozzászólás Aktív témák