Új hozzászólás Aktív témák

  • Kraptor

    őstag

    válasz Kaoru #48 üzenetére

    ''Na én nem vagyok benne biztos, de mitha úgy lenne, hogy 25$ a biztosított átutalási költség (h véletlenül se forduljon olyan elő, h a bank egy csomót leakkaszt mert 1000 bankon keresztül küldi), a pénzt meg minimális +0,%-os haszonnal váltja az inflációra hivatkozva (tehát jóval kevezőbben, mint amennyiért a bankok váltják).''

    Ezt nem nagyon értem. Itt úgy fizetsz mintha online vettél volna valamit valahol és kész. Ezt bank és kártya válogatja, hogy milyen extrák, konverziók , stbk jönnek rá.

    ''Másik itt mondtátok ezt a 100€-os limitet, ha befizetem azt a 1,5€-t, akkor elvileg akár 1000€-t is küldhetek ha van annyi pénz a számlámonˇ?''

    Igen, amennyi (hitel) keret van a a kártyádon annyit tudsz küldeni. Ez úgy megy, hogy megterhelik a kártyádat az €1.5-vel egy címszóval, hogy paypal valami és egy 4 jegyű kód is lesz a végén amit majd bekell ütnöd az accountodba, hogy verified legyél. Ezt a kódot majd a havi egyenlegeden fogod látni, ha van elektronikus hozzáférésed az egyenlegedhez, akkor hamarabb.

    De lehet használni azt a virtuális kártyát is.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák