Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrPeekaboo

    senior tag

    válasz Xaels #31 üzenetére

    PC High Preset 1080P/60 FPS-hez Intel i7-7700/AMD Ryzen 5 1600, 16 GB RAM, GTX 1060 6 GB/RX 480 8 GB ajánlott, DX12, 70GB. Az Ultra beállítás még TBD. FPS limitet ki/be lehet kapcsolni és be is lehet állítani mennyi lehet a max. Ultra wide screen támogatás, DRS, NVIDIA DLSS is van/lesz.

    Max. FPS-ek:
    XO 1080P/30FPS
    XOX 4K/30FPS
    XSS 1080P/30FPS
    XSX 4K/60FPS
    PS4 1080P/30FPS
    PS4 Pro 4K/30FPS
    PS5 4K/60FPS
    PC 4K/60FPS

    3+ óra játékidő a demóban! Nem semmi. Szépen be lett ez harangozva és még az előző konzol generációt sem hagyták hátra. A Cyberpunk-hoz képest mintha felkészültebbek lennének és nagyon magabiztosak. Reméljük nem lesz csalódás.

  • MrPeekaboo

    senior tag

    válasz Komplikato #165 üzenetére

    Nekem is voltak olyan helyszínek, ahol sokan voltak és az a stratégia nem működött, hogy rájuk mentem, mert szétkaptak hamar. Akkor még nem jöttem rá, hogy a Tier-t vissza lehet venni, a játék meg alapból a legmagasabba rak, amit elérsz. Így kicsalogattam az ellent vagy sniper-rel szedtem le őket és úgy sikerült megritkítani a társaságot. Egy boss-t meg szintúgy kicsaltam, majd egy ajtón keresztül nem tudott átjönni és úgy lőttem ki pár perc alatt. Próbált valami portállal beszívni, de nem engedtem. :-) A Tower-ben sem sikerült level 4-5-tel Tier 3-ban lenyomni a boss-t, így levettem Tier 1 vagy 2-re és akkor már feküdt. Tier 3 közepéig, level 6 elejéig jutottam, amikor végetért a story. Kíváncsiságból visszamentem 1-2 pályára és Tier 1-en már meg sem tudok halni, még akkor sem ha rájuk megyek. Valószínűleg nem úgy kellett volna játszani, ahogy én tettem, meg béna is vagyok az ilyen FPS-ekben, de engem inkább a story érdekelt. Tricksterrel mentem.

Új hozzászólás Aktív témák