Új hozzászólás Aktív témák

  • Danecay

    őstag

    Sziasztok!
    Arra szeretnék tippeket kérni tőletek, hogy mi okozhatja azt, hogy az asztali gépemen képtelen vagyok lemérni a rendelkezésemre álló amúgy sem túl izmos 5Mbit/sec-os feltöltési sebességet, míg a laptopomon szinte minden alkalommal sikerül wifi-n és kábelen is, míg az asztali gépen legtöbbször a 3Mbit-et sem éri el. Mindkét gépen ugyanolyan WIN10 van, próbáltam felcserélni a Routerben a kábeleket, hogy nem e véletlenül a port-al van gond, de minden változatlan maradt, tehát azzal a porttal sem mértem nagyobb feltöltési sebességet amire korábban a laptop volt csatlakoztatva és fordítva, a korábban a géphez társított port a laptopnál sem okozott lassulást. Próbáltam frissíteni a hálókártya drivert de nem volt frissebb, próbáltam eltávolítani és újratelepíteni, de továbbra is mintha valami korlát lenne ami maximalizálja feltöltési sebességemet ~3Mbit/sec-ra. A torrent klienst természetesen kilőttem, ami amúgy ugyanúgy van a laptopon is és nem okoz anomáliát, ezen kívül pedig csak CFosSpeed-em van amit szintén próbáltam kilőni is, de semmi nem változtat a vázolt helyzeten .

Új hozzászólás Aktív témák