Aktív témák

  • Zolaash

    aktív tag

    Kiégek. Kiégtem. Elfáradtam. Egyedül szeretnék lenni. Mondjuk egy hétig. Vagy kettő.
    Imádom a kislányom, de lassan falnak megyek tőle. Megbetegedtem, itthon maradtam táppénzen. Örültem, hogy lesz végre pár napom, mikor egyedül lehetek, nem zsizseg valaki állandóan a fülembe.
    Ez pontosan egy nap volt, másnapra megbetegedett ő is, nem volt szívem óvodába vinni. Otthon maradt velem.

    Mióta kettő helyett egy műszakban kell járnom, lelkileg - szellemileg tropa vagyok. A délutános hét délelőttjein pihentem ki magam, akkor tudtam kicsit feltöltődni. Ennek vége.

    Valaki állandóan a nyakamba liheg, megőrülök. Jó volna végre ha kicsit nem kéne megfelelni senkinek. Jó volna kiszakadni ebből a kibaszott taposómalomból. Kiégtem. Este nem kéne fürdetni, altatni, asszonnyal valamit nézni, kilenckor lefeküdni. Éjszakába nyúlóan szeretnék kockulni, piálni, haverokkal lógni, velük piálni.

    A családos élet folyománya, hogy a barátok lassan megszűntek. Haverok is alig-alig. Fasz kivan.

    Legalább a motorral haladok szépen lassan.

    Cseréltem olajat, szűrőket. Levettem a tankot, mert észrevettem, hogy szivárog a benzin a bal oldalán. Mindezt azután, hogy a pluszba beletoldott és szétmállott benzincsövet is kiiktattam, mert az is szivárgott.
    Benya kannákban, stabilizátorral megkínálva. Tank a Ferkónál. Hegesztve, meg fényezve lesz. Vagy van. Bár még nem keresett ezügyben. Aztán.... Jön, úton van egy fűthető markolat, egy fokozatkijelző, és egy kormánymerevítő.
    Ratyi matricák eltávolítva, burkolati elemek pótolva, újrabolházva, csavarok szintén pótolva. Láncolajzóhoz az alkatrészek beszerezve, már csak be kell építeni. Ez tavaszi projekt lesz, tököm akar ilyen hidegben bütykölni. Bár valószínűleg fogok, veszek egy palack gázt, és bedurrantok sziesztával a garázsba. Kell még intéznem valami fasza szerelőlámpát, hogy lássak, mert a négyórai sötétedéstől kész vagyok.
    Na, megyek kvékezek egy kicsit ezzel az újra kiadott cuccal.

    Rip and tear

Aktív témák