Aktív témák

  • Zolaash

    aktív tag

    válasz Zolaash #38 üzenetére

    Ma egy hete voltam először rutin vizsgán, amin sikeresen el is hasaltam. Nem szó szerint, kétszer letettem a lábam. Ma újráztam, és ma sikerült, átmentem. Már csak a forgalmi rész van vissza. Ezt pénteken kezdem, majd hétfőn folytatom.

    Közben a szomszéd srác gépéből végül 215k forint jött be, amiből a vatera jutalékát levonva kb 104k marad az enyém. A "jött be" kissé költői túlzás, mert a nő (a vevő) variált a dátummal, hogy mégsem ezen a héten viszi, hanem a következőn. Ez a 22. hét, épp most van. Lezsíroztuk a helyet, dátumot, időt. Ha nem jön érte, megy a negatív, és eladom másnak. Jelentkezett egy ember, hogy megvenné, talán picit többet is adna érte. Szóval nincs gáz.
    A lóvét bölcsen előre elvertem, vettem belőle egy LG Ultragear 32GN500-B monitort. 165 Hz-es, Freesync és G-sync kompatibilis, 32 collos, FHD felbontású. Remélem elégedett leszek vele, és sokáig elkísér.
    Azt a Samsung tv-t, amit most használok monitornak, pedig megkapja a kislányom, plusz hozzá a dvd lejátszót. A tv falikaron lesz, a játékos pedig a szekrény tetején, így szigorúan marad a szülői kontroll azon hogy mit néz, és mikor, mennyit.

    Lezajlott a 2021-es Revision. Az első helyet a Spectrals-tól az Arcade vitte el pc-n, teljesen megérdemelten. Megdobogtatta a szívemet, kiváltképp, mikor láttam az egyik gépen (monitoron?) a Spaceballstól a State of the art-ot. Láwcsikah. :D

    Ma van az öregem szülinapja, 73 éves lett. Boldog szülinapot, Jenci papa! :D

    Jövő héten labor, következő héten meg szív CT-m lesz. Zajlik az élet. Aztán még azon a héten, 19.-én PAK!
    Holnap vagy átköltöztetem a hálóba a számítógépsarkot, vagy rozéval ünneplem a motoros sikert. Vagy mindkettőt egyszerre. :D

    Rip and tear

Aktív témák