Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Ndruu #6791 üzenetére

    Na jó, azt hiszem, tényleg rászánom magam, hogy végre megcsináljam az Opera teljes kigyomlálását, hogy hadd kezdjen szegény végre üres lappal... :D
    Azt már meg akartam itt kérdezni, hogy a levelezéshez kötődő fájlok vajon mennyivel foglalnak többet/kevesebbet, mint más levelezőalkalmazás fájljai? Van valami szignifikáns differencia? (hű ez a két szó milyen jól mutat egymás mellett :DDD)
    Én konkrétan Outlook Express-t használok, de lehet, hogy átállok majd Opera Mailre, ha a 10-es már végleges verzió lesz.
    Bár igaz, hogy az Operával azért sokszor van baj, nem olyan betonstabil, mint az Outlook Express... ;] Utóbbi kicsit buta (funkciószegény) program, de az tuti, hogy kis túlzással atomtámadás kell ahhoz, hogy az összeomoljon... :D

    A hírcsatornák fájljai hol tárolódnak?

    Még egy: régebben volt egy olyan problémám, hogy CCleaner használatakor a megnyitott fülek elvesztek. Ez lehet, hogy a CCleaner hülyesége (igaz volt egyszer olyan is, hogy itt Operán belül indítottam "Személyes adatok törlésé"-t, majd újraindításkor már nem voltak sehol a fülek, pedig direkt kiszedtem a fülek bezárására vonatkozó pipát - azóta nem volt ilyen para, lehet, hogy frissítés következménye).
    Vagy azóta megszűnt, hogy épp ezt törli ki? Valami alapján nyilván készül bejegyzés a CCleanerben is, hogy mi mire vonatkozik, nyilván ezt az Opera tulajdonságainak átállításával valahogy el lehet különíteni. Vagy nem. :D
    az "Opera\profile\sessions\autopera.win" felelős ezekért a fülekért?

    Na, bocs, úgy tűnik, szómenésem lett így kissé fáradt aggyal, lefekvés előtt... :DDD

    OFF: jó rohadt nagy monitorod lehet, hallod-e... :D :))

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák