Új hozzászólás Aktív témák

  • cadmester

    tag

    Kérlek, segítsetek nekem. Opera 9.61-et használok windowson, s az alábbiak okoznak nekem fejfájást:

    Az első és legfájóbb probléma az, hogy néha a lapokon a beviteli mezők és egyéb interakciót igénylő elemek (gombok, kijelölőnégyzetek, rádiógombok) teljesen meghalnak. Hiába kattintgatok rajtuk, semmi nem történik, a beviteli mezőkbe pedig nem tudok írni.
    Ilyenkor csak a lap újratöltése oldja meg a problémát. Képet is csináltam róla: itt van ni. Más találkozott már ilyen gonddal?

    A másik pedig levél és rss nézetben ha nagyítom a szöveget (+ gomb), a betűk összecsúsznak, eltűnik a közöttük lévő szókoz, szinte olvashatatlanná válik. De legalábbis erősem megnehezedik. Simán weblapot nagyítva minden korrekt.
    Alapbeállításon vannak a fontok, semmihez nem nyúltam, igaz másik fonttal nem is próbáltam még ki.

    A harmadik pedig, hogy levél és rss nézetben a tartalmat (alsó doboz) auto scrollal mozgatva (középső klikk az egérrel) gyakran nem görgeti, csak az egyik irányba. Most konkrétan csak fölfelé. Lefelé pedig mindig csak egy határig. Az egér tekerőjével simán továbbgörget.

    CAD + FEA

Új hozzászólás Aktív témák