Új hozzászólás Aktív témák

  • Traxx

    őstag

    Megint jöttem kellemetlenkedni...két kérdésem volna.

    1: valami trükkel nem lehet elérni, hogy a bepötyögött előzményt a címsorból tudjam úgy törölni, mint a firefox-ban? Tehát csak rámegyek és Del...tudom, az Előzmények menüpontnál lehet, de így kényelmesebb volna :B

    2: java alapú chat-en eléggé szerencsétlenkedik az Opera. Általános bug minden böngésző alatt, hogy egy idő utána felhasználói infókat nem jeleníti meg, csak ha kisebbre állítom az ablakméretet, vagy újraindítom a chatet. Ahogy kérdezgettem, ez a java memóriatár betelése miatt van (lehet hogy hülyeséget írtam, de így hallottam). Megoldásként meg csak a chat restartját tudták mondani. Nos, eddig ez rendben van, viszont ez az állapot, amíg megtelik, Opera alatt roppant hamar bekövetkezik a többi böngészőhöz képest...erre volna valami okosság? :U

    A formkiegészítéses js-t meg én is beraktam, eddig pöpec a dolog :R ...és ha erre a 2 problémára is fény derülne, akkor végleg visszatérek az Operához (most még csak nagyon erős az elhatározásom :D )

    [ Szerkesztve ]

    "Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

Új hozzászólás Aktív témák