Új hozzászólás Aktív témák

  • daninet

    veterán

    Haj! Adódott egy nagyon idegesítő problémám:
    A weboldalak betöltése hirtelen nagyon lelassult. Ez anyit jelent, hogy pl nyitok egy linket és nem kezdni el betölteni, hanem vár kb 1-2 percet (!!) is néha... Néztem configban ezt a késletletési időt de default 200ms az pedig nem 2 perc... Biztos a böngészőnek van baja, mert ha cmd-ben rápingelek az adott oldalra 10ms körül hiba és veszteség nélkül megy a dolog. Ráadásul tetőzi a problémát, hogy ha képre mutat egy link nem hoz be semmit, csak fehérség, kénytelen vagyok átmásolni a linket és explorerben megnyitni vagy lementeni... Próbáltam ujratelepíteni de nem lett eredménye. Nem a netnek van baja mert routerrel van osztva 4 gép felé és a többi gépen hibátlanul üzeml a dolog.
    Egyszerűen nem lehet böngészni. Gondoltam h esetleg az appserv zavart be a mysql-al vagy apache-al de mivel a többi gépen sincs vele problémám, és ha leállítom akkor is hoki ezért nem tudok vele mit csinálni...Állandóan elfelejti hogy van flashplayer telepítve most pl smile-t nem tudok itt a szöveg ablakban beszúrni...
    Format c:? vagy láttatok már ilyet?

    Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

Új hozzászólás Aktív témák