Új hozzászólás Aktív témák

  • Sil

    senior tag

    válasz LukE #439 üzenetére

    Van rá több kiterjesztés is, valószínűleg kb ugyanaz, mint az Operás mouse gesture-ök, végülis a mozdulatok nyilván ugyanazok. Meg pl az All-In-One Gestures-ben saját mozdulatokat is lehet definiálni az alapértelmezettek mellett. Nem az a baj, hogy béna lenne, csak az én böngészési szokásaimhoz nem illik, nem használom. Mint ahogy pl billentyűkombinációkból se használok túl sokat.

    Bizony, 800x600, nem túl nagy a képernyőm és elég rossz a szemem (1024x768-at is próbáltam, de pár percnél tovább egyszerűen nem bírja a szemem).

    A menük mellé azért gondoltam, hogy jó lenne odarakni, mert ott még van egy csomó üres, kihasználatlan hely. Firefoxban pl odapakoltam a FoxyTunes gombjait, pont elfér.

    Oldalsávot én nem igazán használok (800x600, ugye), de a leggyakrabban használt könyvjelzőimet az eszköztáron tartom, úgy egyszerűbb nekem. A többi fontosabb könyvjelzőnek meg persze van rövidítése nálam is.

    Időjárás-előrejelzésre a jó öreg ForecastFox kiterjesztést használom, bár most épp azon gondolkozom, hogy downgrade-elem egy korábbi verzióra (a 0.7.1-re), ami még a weather.com adatait használta, mert az újban ugyan több magyar város van, de nem tűnik annyira pontosnak. Ez tölti ki a Könyvjelző Eszköztáram másik felét, ahol épp nem lennének könyvjelzők.

Új hozzászólás Aktív témák