Új hozzászólás Aktív témák

  • Sil

    senior tag

    válasz LukE #434 üzenetére

    Mouse Gestures-t nem szeretem, kipróbáltam, de ki is szedtem a Firefoxból, nem kell nekem ilyen, nem jött be. Középső egérgomb a linkeken csinálja azt, hogy megnyitás a háttérben (+ üres helyen görgetés, ha épp úgy van beállítva), de ha magára a fülre kattintasz vele, akkor azzal becsukja az adott fület - ez a legtöbb böngészőben alapból így műxik, ahogy eddig láttam, az Opera sem kivétel.

    Megpróbáltam ezt a Main Bar-os cuccot, de nem jó, mert akkor meg még nagyobb lesz a reklámok helye (ráadásul a Google reklámok helyett hülye villogós bannereket jelenít meg), és ki se férnek az áthúzogatott gombok + a Címsor (illetve a Címsor eléggé használhatatlan méretű lesz az én kis 800x600-as monitoromon). Na, most sikerült valahogy elérnem, hogy többsoros legyen, így most normálisabb a Címsor mérete, de így meg továbbra is ott a vacak villogó banner, meg továbbra is túl sok helyet foglal az egész. (Pedig Könyvjelző Eszköztárat még nem is csináltam. Firefoxban ennél kevesebb helyen még az ötnapos időjárás-előrejelzés meg a többi kutyafüle is kifér. Hmm... A fenti menü sávjába semmit nem lehet rakni? Na mindegy, végülis nagyon úgyse használom, csak tesztelésre, de azért jó lett volna egy kicsit kényelmesebb elrendezés.)

Új hozzászólás Aktív témák