Új hozzászólás Aktív témák

  • LukE

    veterán

    Hogy valami hasznosat is írjak: POST-os ''keresők'' is működnek, kipróbálni a Wigwam felderítő varázslatával próbáltam (Bővebben: link).
    Különösebb bonyolultság nincs benne (Sil, ez hogy megy FF alól? :D j/k), a dolgunk mindössze annyi, Is post=1 legyen, és ki kell tölteni a Query= sort a HTML oldalból kiszedett adatok alapján.


    [Search Engine 19]
    Name=Wigwam felderito varazs
    URL=http://wigwam.sztaki.hu/varazslatok/kombinalt.php
    Query=queryType=all&target=%s
    Key=wig
    Encoding=utf-8
    Is post=1
    Has endseparator=0
    Search Type=7
    VerbText=17063



    Ez a ''Full service''. Ha ennek csak egy része kellene, akkor a ''queryType='' mögé ''lookup'', ''dig'', ''wwwhois'', ''arin'', ''p'', ''tr'', vagy ''all'' kerülhet (a weboldalon így vannak sorban).
    Az ''&target=%s'' pedig talán egyértelmű.

    (hogy mire jó ez: megmondja, hogy egy IP cím vagy domain név kihez-mihez tartozik.
    Használata jelen esetben: új ablak, wig és egy CTRL-D (merthogy a ctrl-d egy ctrl-v + enter-nek felel meg), ha a vágólapon van a kérdéses IP vagy domain név.)

    (csak queryType=all-al probaltam ki, de csak mukodik a tobbi is. Igazsag szerint az egeszet csak a proba kedveert csinaltam, hogy tenyleg azt takarja-e az IsPost= sor, amire gondoltam)

    [Szerkesztve]

    ''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

Új hozzászólás Aktív témák