Új hozzászólás Aktív témák

  • sing1ep1ayer

    őstag

    válasz DeathAdder #18045 üzenetére

    Lövésem sincs mi lehet a baj, de azért pár dolog:

    Próbáld meg mégegyszer a registryhez adni a kulcsot admin jogosultságú fiókból. Akár az is gondot okozhatott, hogy utólag mozgattad az adott könyvtárba az Operát és előbb alkalmaztad a kulcsot (de persze nem tudhatom). Akár a másolás / beillesztésnél is lemaradhatott valami. Lényeg, hogy másold ki újra, csinálj vele egy új .reg fájlt és admin account alól futtasd le.

    Másik amire gondoltam, hogy ugye portable operát említettél, de lehet hogy nem ugyanazt használjuk. A legtöbben a portableapps.com-os Opera Portable-t szeretik, ami tökéletes mása a böngésző telepíthető változatának. Nálam az korábban párszor összeomlott és minden beállítást dobott, szóval én lecseréltem egy szerintem sokkal megbízhatóbb verzióra, ami az Opera@USB névre hallgat és innen tölthető le. Ez tapasztalatom szerint sokkal stabilabb és megbízhatóbb az eredetinél, a frissítéseket pedig maximum 1 héten belül követi. A 64 bites verziót használom. Ha a tiéddel nem megy ez a registry trükközés és alapértelmezetté tétel, akkor végső esetben próbáld meg ezt letölteni, berakni az adott mappába és megint "futtatni" a .reg fájlt.

    Több ötlet nincs sajna, szóval csuriban vagyok. ;)

Új hozzászólás Aktív témák