Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• VladimirR

nagyúr

cousin333: peldaval nem, de de a meresi modszerem leirasaval szolgalhatok (csak mert nem ertem, mire gondolsz pelda alatt)
    fogsz egy ie6-ot, egy mozilla 1.5-ot, egy opera 8.50-et (legutobbi normalis merest ezekkel csinaltam) meg egy jo nagy html-t (en a ph-rol szedtem ossze egyet, mer' kozel volt, meg nagyjabol van benne minden (kepek, js)) es egy processexplorer-t (a processzorido meresehez), majd elobb egyik, kesobb masik, vegil pedig harmadik bongeszovel nyitod meg a gepre lementett (!!!) html-t
    ha kesz az oldal, a process explorer-ben meg tudod nezni, hogy meddig tartott (pontosabban mennyi processzorido kellett hozza)

az en gepemen az ie6 es a bugroka 1 mp elteressel :58 es :59 alatt vegzett (ie javara), mig az opera 3:40 alatt csinalta meg az oldalt

de ha mutatsz egy oldalt, megcsinalom azon is a tesztet (ie6-tal nem, mert perpill a 7-es betaja van fent, ami mindennel lassabb (sokkal))

cucka: ezert emeltem ki ,hogy renderelesben - pl az opera gyorsabban indul, es gyorsabbnak is tunik hasznalat kozben

Steelheart: csakis localban levo file-al van ertelme merni

egyebkent nem ertem, miert akar itt mindenki meggyozni, hogy az opera igy jo, ugy jo - inkabb buzeraljatok EmThor-t, hogy az opera topic ne arrol szoljon, hogy leirjuk miert szar a firefox, azt irja a firefox topic-ba (mondjuk irta oda is, bar mindket hozzaszolasbol inkabb az jon le, hogy o nem tudja kezelni)
    en is irhatnam ide, hogy a bugroka egy bongeszesre eppen hogy alkalmas programhiba, ami a kiegeszitesek es foleg (!!!) a korulotte levo hype nelkul meg a mozilla-nal is halottabb lenne
    nem teszem, nem errol kellene a topic-nak szolnia
    csakugy, mint nem is arrol, hogy ha valaki ir valamit a bongeszorol, ami kicsit is nem tetszik, akkor nekiugrotok mind

inkabb valaszoljatok a kovetkezokre:
    -hogyan tudom az operaban levo contextmenu ''search with...'' almenujet kulso program hasznalata nelkul boviteni? (nem a sajatomat ,hanem masoket web-en keresztul)
    -miert nem adja at minden esetben az opera a post-tal kuldendo parametereket? get-tel megy (a script egy file-t kinal fel, ha letltesre nyomok, atadja post-tal a parametereket, ha megynitasra, akkor nem)

koszonom

Hozzászólok Aktív témák

Hirdetés